Technopat Logo Denemelerim

68rrFp2.jpg

Çok teşekkürler. :) :D

Güzel olmuş. :D Dota 2 guild için resim yapabilirmisin? Bu yukarıdaki yazının yukarıdan aşağıya olanını yazbilirmisin.
Örn:
T
E
C
H
N
O
P
T
Örnekte olduğu gibi sadece yukarda ki resmi aşağıya doğru yazabilirmisin? 256x256 pixel olacak. Bu bayrak olacak.
Technopat ın kapatma düğmesini alıp arkasına mavi font koyup 256 x 256 pixel boyutunda yapabilirmisin. Bir tane de 256 x 150 olacak. Yani kapatma düğmesi resminden 2 tane olacak. Bunlarda takım logosu ve Harita yer logosu olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kerem ilk satıra "Güzel", ikinci satıra "Örn:" ile başlayıp sonra alt alta Technopat yazınca "Gö.." ile devam etmiş gibi oldu - algıda seçicilik olabilir tabi.

Avisone, Technopat logosunu Pen tool ile çizip sonra "Smart Object" yaparsan pixel'leşme sorunundan kurtulacaksın sanırım. Eline sağlık.

Keren ilk satıra "Güzel", ikinci satıra "Örn:" ile başlayıp sonra alt alta Technopat yazınca "Gö.." ile devam etmiş gibi oldu - algıda seçicilik olabilir tabi.

Avisone, Technopat logosunu Pen tool ile çizip sonra "Smart Object" yaparsan pixel'leşme sorunundan kurtulacaksın sanırım. Eline sağlık.
Akrostiş demek istedin. :D Nasıl tespit ettin? :D İçin fesat. :D :D

Güzel gidiyorsun.

Gölgelerin açıları ve tonları farklı, yazılar yüzeye tam birleşmemiş - birleştiremiyorsan hiç uğraşma, sabunla oraları.

Ama yeşil açma kapama logosunun perspektifini biraz daha uğraşarak ayarlaman gerek - perspective grid varsa kullan.

Güzel gidiyorsun.

Gölgelerin açıları ve tonları farklı, yazılar yüzeye tam birleşmemiş - birleştiremiyorsan hiç uğraşma, sabunla oraları.

Ama yeşil açma kapama logosunun perspektifini biraz daha uğraşarak ayarlaman gerek - perspective grid varsa kullan.

İlgilendigin için çok teşekkürler kardeşim.Fakat tam temas etmemesi için özellikle ugraştım:) Amacıcım yazılar egreti duruyormuşta ufak bir darbeyle devrilmiş gibi olsun istedim. İşaretledigim yerler için özellikle ugraştım. Sabuna gerek yok move object ground +merge komutlarıyla tam uyumlu birleşirler. Basitçe söyle:

14PfR8G.jpg

EAEyRMC.jpg

Photoshop'ta mı yapıyordun?

"Sabuna gerek yok move object ground +merge komutlarıyla tam uyumlu birleşirler" dedin ya ondan sordum. Pshop CS6'da biraz kurcaladım 3d'yi ama beni tatmin etmedi. CC'de daha başarılı olduğunu gördüm.

CS6 ile ilgili biraz bilgin varsa basit bir eğitim videosu / ekran görüntülü falan bir şeyler yaparsan sevinirim.

Pshop bizim için* kompozisyon ve renk düzenlemesi, sayfa / görsel için kullanılıyordu.

* Endüstri Ürünleri Tasarımı / Mimari / İç Mimari.

Geri
Yukarı