Technopat Magic sistem hala hazırlanmadı

SametKKN

Femtopat
Daha fazla  
3 gündür hazırlanıyor yazıyor. Ne zaman hazırlanır bu?

1685058003989.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoğunluk olduğu için böyle. 1 hafta içerisinde kargoya verilir.

İnşallah bakalım çünkü doldum resmen yok WattMan hatası yok ince ayar yapacaksın yok OC yapacaksın hiç bilmediğim terimler o konu hakkında konu açsam gene yardımcı olur musunuz?

Geçmiş Olsun Bende Aynı gün aynı saatlerde aynı sistemi sipariş verdim hala hazırlanıyor diyor. Öğrendiğim bilgilere göre en az 1 haftaya kargoya verilir.

İnşallah bakalım çünkü doldum resmen yok WattMan hatası yok ince ayar yapacaksın yok OC yapacaksın hiç bilmediğim terimler o konu hakkında konu açsam gene yardımcı olur musunuz?
Öncelikle sıkıntısı olmaz. WattMan bilmeyen 3-5 kişi boş boş bilgi kirliliği yayıyorlar o kadar.
6000 serisinde sıkıntı kalmadı. 1-2 tane PSU/sürücü kaynaklı sorun olabiliyor ama bu sistemde sorun olmaz. Ayda yılda 1-2 defa WattMan illa ki olabilir. Sürekli devam ederse ekran kartı sorunlu olabilir. Onda da servise yollarsınız iade veya değişim yaparlar. Dediğim gibi sorun olmaz.

Ortalama 3 gün ile 10 gün arası sürüyor bu tarz firmalarda süreç. Kafanı bulandırma, hazır konfigürasyon aldıysan onlar her türlü testi yapıp teslim edecektir.

Öncelikle sıkıntısı olmaz. WattMan bilmeyen 3-5 kişi boş boş bilgi kirliliği yayıyorlar o kadar.
6000 serisinde sıkıntı kalmadı. 1-2 tane PSU kaynaklı sorun olabiliyor ama bu sistemde sorun olmaz. Ayda yılda 1-2 defa WattMan illaki olabilir. Sürekli devam ederse ekran kartı sorunlu olabilir. Onda da servise yollarsınız iade veya değişim yaparlar ama dediğim gibi sorun olmaz.

İçime su serptiniz hocam. Teşekkür ederim, bu arada bu OC ne demek? Nasıl yaparım yani? Veya monitör geldiğinde yapmazsan ekran kartını yakarsın gibi söylemler aldım sonra, eğer ekran kartına ince ayar çekmezsem kartım yanarmış. Ne yapabilirim? Bunlar nedir?

Ortalama 3 gün ile 10 gün arası sürüyor bu tarz firmalarda süreç. Kafanı bulandırma, hazır konfigürasyon aldıysan onlar her türlü testi yapıp teslim edecektir.

Teşekkür ederim hocam. Siz de içime su serptiniz. Gerçekten.

Geri
Yukarı