Technopat masaüstü uygulaması mı çıktı?

Ayewun

Decapat
Makaleler
6
Yer
Japonya
Daha fazla  
Arkadaşlar şu ana kadar Technopat'ı web üzerinden kullanıyordum. Ancak bugün karşıma masaüstü uygulamamızı edinin diye bir mesaj çıktı, tıkladım ve Technopat'ın masaüstü uygulamasını masaüstüme indirdim. Bu yeni bir şey mi yoksa ben mi yeni fark ediyorum?

Arkadaşlar şu ana kadar Technopat'ı web üzerinden kullanıyordum. Ancak bugün karşıma masaüstü uygulamamızı edinin diye bir mesaj çıktı, tıkladım ve Technopat'ın masaüstü uygulamasını masaüstüme indirdim. Bu yeni bir şey mi yoksa ben mi yeni fark ediyorum?
Ben daha önce hiç görmedim.Farklı bir yerde görmüş olabilir misiniz?Scam olabilir belki bilemiyorum.

Arkadaş bundan bahsediyor herhalde:

Ekran görüntüsü 2021-03-31 230725.png

Aslında bir kısayol. Uygulama falan değil. Bunun aynısını şöyle yapabiliyorsunuz:
Üç noktaya basın > Daha fazla araçlar > Kısayol oluştur.
Kısayol yani bu dediğin.

Tarayıcı uygulamaları. Web sitesini uygulama olarak gösteriyor. Hatta CTRL + T yapınca Chrome sekmesi açılıyor.

Google main components apk denilen geliştirme aşamasındaki olay. Telefonlarda da oluyor. Uygulamayı yüklemeden 50 tane izinler vs. vermeden, Sadece tarayıcının url adresi ile çalışması olayı. Bence çok iyi bir düşünce, çok pratik. Youtube, haritalar vs. için ben de kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı