Technopat Mersinliler Dernegi 4x25 TL Steam Cüzdan Kodu Cekilisi (v2)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gene çıkmadı ya. Var ya hayatımda sürekli çekilişlere katılıyorum. Sırf çıkmamasına inat. Hayatımda 1 çekiliş bile kazanamadım [emoji16] Bu nasıl bir şanssızlık. 5 kişi katılsak 4 kişi seçilse bir bana çıkmaz herhalde [emoji1]

Gene çıkmadı ya. Var ya hayatımda sürekli çekilişlere katılıyorum. Sırf çıkmamasına inat. Hayatımda 1 çekiliş bile kazanamadım [emoji16] Bu nasıl bir şanssızlık. 5 kişi katılsak 4 kişi seçilse bir bana çıkmaz herhalde [emoji1]
Şimdi hatırladım arkadaşımla öylesine çekiliş yap sitesini açmıştık, benim ismimi 5 kez yazmıştı kendisini 1 kez yazmıştı o çıkmıştı. Çok şanslıyım :dikkatli:

Su an cekilis yapiyorum canli yayindasiniz herhangi bir soru isaretine mahal vermemek icin kayit aliyorum :)
Bu ileti düzenlenecektir :)

Kazananlar

@ProfTech
@Karl Marx
@BoranK
@teknoman

Yedek talihliler (Yukaridakilerin Cumartesi gecesi 00:00'a kadar hediyelerini almamasi durumunda...)

@BigSmoke
@sametozbass

Cekilis videosu birazdan eklenecektir, talihliler bana Steam üzerinden ulassinlar.
Hayirli ugurlu olsun efendim ahahahhahaa :)

Cekilis sonuc linki burada efendim :)

Edit: Ahahahaha 800 MB video 2 dakikada yüklendi Allahima buyrun cekilis videosu, youtube tarafindan islenmesi 2 dakika bulabilir :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sevgiler :)
Gene kazanamadık. Neyse artık öbür yapılacaklara. Kazananlara Hayırlı Olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı