Technopat Mobil Uygulamasında "Cihazınızda Kullanılamaz" Hatası

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Hayırlı günler hocalarım. Dün telefonumu ilk defa sıfırladım, performansı epey arttı. Fakat garip bir sorunla karşılaştım, Technopat mobil uygulamasını telefonuma İndiremiyorum. Play Store'a girdiğim vakit böyle bir uyarı veriyor, uygulama inmiyor. Telefonu sıfırlamadan önce gayet rahat çalışıyordu uygulama. Telefonumun Android sürümü eski değil, en yenisi.

Screenshot_2023-07-16-13-16-47-743_com.android.vending.jpg

Hayırlı günler hocalarım. Dün telefonumu ilk defa sıfırladım, performansı epey arttı. Fakat garip bir sorunla karşılaştım, Technopat mobil uygulamasını telefonuma İndiremiyorum. Play Store'a girdiğim vakit böyle bir uyarı veriyor, uygulama inmiyor. Telefonu sıfırlamadan önce gayet rahat çalışıyordu uygulama. Telefonumun Android sürümü eski değil, en yenisi.

Eki Görüntüle 1863991
https://www.technopat.net/sosyal/ ana ekrana ekle. Aynı mantık. Chrome/.../Ana ekrana ekle. full ekran tel arayüzü açılır.

Hocam, telefon sıfırlandığı zaman sürüm atlamış olabilir.
Uygulama zaten eski Android sürümleri için hazırlandığı için yenilerde kullanamıyorsunuz.

Technopat'ın acilen yeni Android ve iOS uygulamaları hazırlaması lazım.

Eki Görüntüle 1863991
Bende de aynı hata var.

Hocam, telefon sıfırlandığı zaman sürüm atlamış olabilir.
Uygulama zaten eski Android sürümleri için hazırlandığı için yenilerde kullanamıyorsunuz.

Technopat'ın acilen yeni Android ve iOS uygulamaları hazırlaması lazım.
Sanmıyorum ama olabilir. Dün çok güzel giriyordum, sıfırladım ondan sonra oldu böyle oldu. Tarayıcıdan girmeyi sevmiyorum🙁

Yeni konular

Geri
Yukarı