Technopat multiplayer ekibi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırım sıradaki etkinlik LoL. Eğer toplam 10 kişi bulabilirsek bir sonraki de DotA 2 olsun diyorum arkadaşlar :) Forumdan 3-4 kişiyle DotA 2 oynadık şimdiye kadar, oynayan varsa ekleyebilir beni müsait olduğumuz zaman atarız maç. Eğer 10 kişi olursa da dediğim gibi bir etkinlik yapmak yakışır :)

LoL etkinliği ne zaman olacak ? Gelemeyebilirim.

LoL'ü çok bağımlılık yaptı diye sildim ama etkinliği olursa kesinlikle kaçırmam :D

Hazırlanın! 2 Eylül Pazartesi günü yani yarın, League of Legends etkinliğimiz olacak! Etkinlik saati, duruma göre ayarlanacaktır. League of Legends etkinliği, tek bir özel oyunda maksimum 10 kişi alabildiği için, bir sonraki açılacak olan etkinlik konusuna yorum yazan ilk 9 kişi ile yapılacaktır. Etkinlik konusunun açılmasını bekleyin. ;)

Hazırlanın! 2 Eylül Pazartesi günü yani yarın, League of Legends etkinliğimiz olacak! Etkinlik saati, duruma göre ayarlanacaktır. League of Legends etkinliği, tek bir özel oyunda maksimum 10 kişi alabildiği için, bir sonraki açılacak olan etkinlik konusuna yorum yazan ilk 9 kişi ile yapılacaktır. Etkinlik konusunun açılmasını bekleyin. ;)

DotA 2'ye gelin. :D

Hangi server'da olacak peki?

Berkant Ayhan Karabudak Katılmak istiyorum.

Yarın LOL etkinliğine oyunu kurabilirsem gelirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı