Technopat neden çöktü? - 21 Nisan 2022

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir daha olmaması dileğiyle diyelim. @Lee Yubin hocam sarı forumla burayı karıştırmayalım lütfen. Oraya giren yoktur o yüzden çökmemesi de doğal. Kaldı ki sunucu yavaşlığından forumda bile gezilemiyor orada :D

hocam sarı forumla burayı karıştırmayalım lütfen. Oraya giren yoktur o yüzden çökmemesi de doğal. Kaldı ki sunucu yavaşlığından forumda bile gezilemiyor orada :D
Ben de zaten 3 forumun toplamı 1 Technopat etmiyor demeye getirip övdüm aslında :)

Ben de zaten 3 forumun toplamı 1 Technopat etmiyor demeye getirip övdüm aslında :)

Ya zaten Technopat tercih etmemiz nedeni adamlar samimi teknoloji her konuda burada destek aliyorsun ve destek veriyorsun Ali güneş mi dersin Recep Baltaş mi dersin bize yardımcı ve bize her şeyi göstermek için çabalıyorlar diğerlerine göre Technopat'in yeri baska.

Ya zaten Technopat tercih etmemiz nedeni adamlar samimi teknoloji her konuda burada destek aliyorsun ve destek veriyorsun Ali güneş mi dersin Recep Baltaş mi dersin bize yardımcı ve bize her şeyi göstermek için çabalıyorlar diğerlerine göre Technopat'in yeri baska.
Başarı:
Technopat tarafından onur belgesi kazanıldı.

Bu arada hocam şaka yapıyorum kelimesi kelimesine haklısınız, size katılıyorum :D

Bedava sunucu bakımı yapılır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı