Technopat neden çöktü? - 21 Nisan 2022

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İftar için kızartmış sanırım. Veya patates yemeği de yapmış olabilir..

Bir ara sürekli atak yiyordu.
Yani, en basitinden DDOS yersin. R10 günde kaç kere çöküyor. Ayrıca forum sistemlerinde şiştikçe stabilite bozulma sorunları olur. XenForo 2'de bunlar daha az olur yeni teknoloji diye. Önceki nesilde VB3 veya VB4 sürekli ama sürekli Database Error yerdik, ne günlerdi aklıma geldi şimdi. :)

Yani, en basitinden DDOS yersin. R10 günde kaç kere çöküyor. Ayrıca forum sistemlerinde şiştikçe stabilite bozulma sorunları olur. XenForo 2'de bunlar daha az olur yeni teknoloji diye. Önceki nesilde VB3 veya VB4 sürekli ama sürekli Database Error yerdik, ne günlerdi aklıma geldi şimdi. :)
Zaten DDoS yiyor. İşsiz gibi DDoS atıyorlardı. Forum sitesinden ne çalacaklarsa? Sırf gıcıklığına da yapıyor olabilirler. BERKEHAN ÇEPNİ MUTLU!

Donanım arşivleri atıyor şakasını yapmıyorum. Bir ara o forumda DDoS ile alakalı bir şey çıkmıştı bende tabii ki bizi durduramazsınız tarzı bir şey söyledim orada. Forumdan sonsuz ban ve IP ban yedim.

Technopat Sosyal'i ben hackleyip siteye üye olan herkesin özel bilgilerini Amerika'ya verdim. Amerika'ya çalışan bir hackerım. Beni yakalamayı deneyebilirsiniz.

Technopat Sosyal'i ben hackleyip siteye üye olan herkesin özel bilgilerini Amerika'ya verdim. Amerika'ya çalışan bir hackerım. Beni yakalamayı deneyebilirsiniz.

Kardeş belli oluyor, 14 yaşın mutluluğu nasıl?

Asıl forumu ddoslayanlar Donanım Arşivi fanları. Sağ olsunlar iyi ki forumlarından beni banladılar. Kavga sonrası orada durmak salak gibi hissetiriyordu insanı.

Haklısınız. Bir forum sitesinden istedikleri ne anlamıyorum fakat biz onlara DDoS atmayalım. Onların yaptığı yanlışı biz yapmayalım.

Haklısınız. Bir forum sitesinden istedikleri ne anlamıyorum fakat biz onlara DDoS atmayalım. Onların yaptığı yanlışı biz yapmayalım.

Onlarla aynı seviyeye inmeye gerek yok dediğiniz gibi. Tek yapmak istedikleri forumu çökertmek ve sitenin adminlerinin bundan bıkıp siteyi tamamen kapatması.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı