Technopat.net 10fastfingers yazı yazma yarışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kolaylıkla atlatılabilir bu arada. Sizin sonucunuz için bir şey demiyorum, oldukça yüksek bana da tuhaf geldi ancak çok hakimseniz klavyeye bir ihtimal olabilir. Onun haricinde attığınız anti-cheat olayını atlatabilir isteyen biri, ocr nedir bir göz atın.

Anti-cheat sisteminde düzenli olarak kelimeleri yazmanızı istiyor copy paste bir işe yaramıyor yani. Eğer yapılsa bile adamın süresi gider.

Anticheat'i kırmak çok mu zor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ekran kaydı yolla yazarken diyorum hala gelmedi bir şey. :D

Discordunuzu verin bayramdan sonra görüntülü olarak arayıp yapayım hocam veya isterseniz videoda atarım.

Anticheat'i kırmak çok mu zor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kaydı yolla yazarken diyorum hala gelmedi bir şey. :D
Yani videonun sonundaki gibi bir hızda yazmak gerekiyor 200 üstünü görmek için zaten. Benden çok daha hızlı yazan bir arkadaşım maksimum 170 görmüştü, ben de klavyeye hakimimdir fakat 120 anca yapabildim şu anda. Genel skorum da 140 civarıydı fakat oldukça yorucu oluyor.

Video sonundaki gibi bir hızın da pek inandırıcı olduğunu sanmıyorum açıkçası. Yani saniyeden daha kısa bir sürede tüm kelimeleri yazmak 🧐🤔.
Anti-cheat sisteminde düzenli olarak kelimeleri yazmanızı istiyor copy paste bir işe yaramıyor yani. Eğer yapılsa bile adamın süresi gider.
Hayır, kopyala yapıştır değil kastettiğim. OCR'dan bahsediyorum. Ekranda yazanı klavyede yazılmış gibi belirlenmiş bir sürede kelime kelime kutucuğa girmek. Videoda göstermiş arkadaş örneğin, onun gibi.

Benim skoru geçenler 10 parmak mı yazıyor acaba?
7 parmağımı kullanıyorum. 105 yaparım. Ama aptal sitenin aptal doğrulama testiyle uğraşmak istemiyorum. Daha önce defalarca konusu açıldı. Yarışma 1 dk, testi geçmek 15 dk. En ufak hatanda saymıyor testte.
Ben, atıyorum 300 tuş vuruşu yapıp 5'ini hatalı yapıyorum, genel puanım iyi çıkıyor. Testte 250 vuruş yapıp 250'sini de doğru yapmanı istiyor. O zaman 295/300 yapabileceğini kabul ediyor.

Çaba sarf etsem aynı şekilde 110-115'e çıkarım. 10 parmak kullansam 130-150 yaparım diye düşünüyorum. Uğraşan çoğu kişi bu seviyelere çıkabilir.

Hocam öyle bir başlangıç var ki parmaklarım birbirine giriyor ilk 5 tane kelimeden 2 tanesi yanlış olunca sinirden tekrar başlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı