Çözüldü Technopat.net'te Gezerken Reklam Sitesine Atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sitenin de herkes olduğu gibi bir kazancı var bu da yandaki SteelSeries reklamları. Reklam engelleyici kullandığınız boş bir sayfa görüyorsunuz aslında orada SteelSeries reklamı var. Oraya tıklayınca seni reklam bağlantısına gönderiyor. Neden sitem yaptınız anlamadım.

Merhaba, yönlendirmeli bir link söz konusu değil. Sayfanın sağ ve sol tarafında şu anlık SteelSeries reklam alanları bulunuyor.
Reklama tıkladıktan sonra mı yönlendirme mi alıyorsunuz?

Kenarlardaki beyaz renkteki yerlerde ne zaman sol Click ile tıklasam Hepsiburada SteelSeries kulaklık satışı olan sayfaya yönlendiriyor.

1624192474564.png

Sitenin de herkes olduğu gibi bir kazancı var bu da yandaki SteelSeries reklamları. Reklam engelleyici kullandığınız boş bir sayfa görüyorsunuz aslında orada SteelSeries reklamı var. Oraya tıklayınca seni reklam bağlantısına gönderiyor. Neden sitem yaptınız anlamadım.
Reklamlar olabilir bunda bir sorun yok.
Ama ben sitede birşey okurken yanlışlıkla boş clic yaptığımda direkt başka bir siteye atması rahatsız edici bir durum ondan söyledim.

Reklamları görmeni engelleyen bir eklenti kullanıyorsun gördüğüm kadarıyla. Reklamlar orada duruyor yalnızca sen göremiyorsun. Haliyle üstüne tıkladığında da seni bir sayfaya yönlendiriyor. Bunun neyine takıldın? Neredeyse her forum sitesinde olan bir durum. Havadan para gelmiyor sonuçta kimseye. :)

Reklamları görmeni engelleyen bir eklenti kullanıyorsun gördüğüm kadarıyla. Reklamlar orada duruyor yalnızca sen göremiyorsun. Haliyle üstüne tıkladığında da seni bir sayfaya yönlendiriyor. Bunun neyine takıldın? Neredeyse her forum sitesinde olan bir durum. Havadan para gelmiyor sonuçta kimseye. :)

Haa orada reklamlar mı vardı? Ahahah. Tamamdır sorun çözüldü Technopat seviliyorsun :D .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı