Technopat Nostalji

60993

Hectopat
Makaleler
2
Technopat'ın eski videolarını gezerken bir videoda şu anki kameraya göre daha kötü bir kameranın kullanıldığını ve video sonundaki yazıyı farkettim. Bana ilginç geldi. Size de böyle ilginç gelen videolar var mı ?

Ekran Alıntısı.PNG

upload_2015-10-31_22-27-12.png

Bu videoda ise Technopat sitesinin eski temasını gördüm. Gerek site gerekse videolar konusunda baya bir gelişme olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop SSD montajı videosu Logitech C920 ile çekildi :) Sonra uzun bir süre Canon 600D kullandık. Ama kameranın 11 dakika 45 saniye gibi bir limiti vardı. Yani 4 GB'a gelince kaydı kesiyordu.

Şimdi ise FZ1000 kullanıyoruz ve kafamız rahat. Öte yandan 4K 60 FPS'ye geçme planlarımız var hafiften :)

Laptop SSD montajı videosu Logitech C920 ile çekildi :) Sonra uzun bir süre Canon 600D kullandık. Ama kameranın 11 dakika 45 saniye gibi bir limiti vardı. Yani 4 GB'a gelince kaydı kesiyordu.

Şimdi ise FZ1000 kullanıyoruz ve kafamız rahat. Öte yandan 4K 60 FPS'ye geçme planlarımız var hafiften :)
Çıtayı devamlı yükseltiyorsunuz, bakalım ne olacak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı