Technopat Nostalji

60993

Hectopat
Makaleler
2
Technopat'ın eski videolarını gezerken bir videoda şu anki kameraya göre daha kötü bir kameranın kullanıldığını ve video sonundaki yazıyı farkettim. Bana ilginç geldi. Size de böyle ilginç gelen videolar var mı ?

Ekran Alıntısı.PNG

upload_2015-10-31_22-27-12.png

Bu videoda ise Technopat sitesinin eski temasını gördüm. Gerek site gerekse videolar konusunda baya bir gelişme olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop SSD montajı videosu Logitech C920 ile çekildi :) Sonra uzun bir süre Canon 600D kullandık. Ama kameranın 11 dakika 45 saniye gibi bir limiti vardı. Yani 4 GB'a gelince kaydı kesiyordu.

Şimdi ise FZ1000 kullanıyoruz ve kafamız rahat. Öte yandan 4K 60 FPS'ye geçme planlarımız var hafiften :)

Laptop SSD montajı videosu Logitech C920 ile çekildi :) Sonra uzun bir süre Canon 600D kullandık. Ama kameranın 11 dakika 45 saniye gibi bir limiti vardı. Yani 4 GB'a gelince kaydı kesiyordu.

Şimdi ise FZ1000 kullanıyoruz ve kafamız rahat. Öte yandan 4K 60 FPS'ye geçme planlarımız var hafiften :)
Çıtayı devamlı yükseltiyorsunuz, bakalım ne olacak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı