Technopat Ödüllü Görev Sistemi

Ödül sistemi gelsin mi?

• Oy verenlerin toplamı
    30
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emperorpalpatine

Hectopat
Makaleler
2
Bence böyle bir sistem getirilmeli. Kullanıcılar 2 günde bir görevler yaparak ödüller kazansın. Mesela; gün içinde 100 kişiye yardım etsin 50 puan alsın. Hatta ara sıra özel görevler olsun 100-200 puan değerinde böylece forum daha eğlenceli olur hem de yardımseverlik artar. Görevi alıp tamamlamayandan ise 1-2 puan kırılsın. Ancak tabi ki de bu ödüller fazla puan değerine sahip olmasın. Şu anki ödül sistemi çok basit bu görevler ile tam ödül sistemi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Puanla rütbe falan düşündü iseniz galiba o gizliden var diye biliyorum, puanları göremememiz bence daha iyi çünkü eğer görebilseydik ve nereden kazandığımızı öğrenmiş olsaydık sadece bunun için burada olur, sadece puan kazandıran konularda yardım ederdik(öyleyse yani, ben de bilmeyerek konuşuyorum). Bkz; centipat, technopat, millipat...

Amaç yüksek puan bir hesaba sahip olmak ise kısa yoldan; Bendeki hesabı vereyim, çaktırmadan kullanmaya devam edersin :) Bunun dışında; Puan beklentisi ile birine yardım etmek hoş değil. Puan beklentisi olmadan yardım eden insanlar hali hazırda mevcut zaten :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı