[Sonuçlandı] Ödüllü Technopat 10fastfingers.com turnuvası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben neden 47 gördüm ben fazla :D.

Benim için geçerli olan şey boş vakitlerimde göz ve refleks egzersizleri yapmam. Refleksten kastım fareye hızlıca tıklamak tarzı.

Ben de 6. 7. oldum diye seviniyordum bozuk klavyemle, 180 gibi değerler gerçekten çok yüksek.

@Tim hocam aynı şey bende de var ama bu 180 gibi değerler o kadar kolay değil bence. Hani elimin altında şu an klavye olmasa ve yazdıklarımı görmüyor olsam yine doğru yazarım fakat bu alışkanlık yetmiyor.

Helal olsun böyle skorlar yapanlara, gerçekten çok iyi değerler. Utku hocam olmasa şu forumda 150 üstünü en fazla 1 kişi yapar gibi düşünüyordum, güvenilir birisi yapınca inandım değerlerin gerçek olduğuna :)

İlk denememde 127 yaptım ve ondan sonra 122, 132, 156, 170... gibi gitti. Gelecek yazıları bir noktadan sonra takip edemiyorum. En az 20-30 kere deneyip gelecek kelimeleri ezberlemeden 150 üzeri yapması cidden zor. Bunun üzerini de şahsen artık yapamıyorum. İngilizce olsa belki daha da yapabilirdim.

O kadar denemeden sonra metnin yarısını ezberledim sanırım tamamen. :D

Yav tam yazıyorum yanlışlıkla F5 tuşuna bastım. :( Bir de A tuşu ile Caps-Lock çok yakın birbirine. Yanlışlıkla Caps açılıyor sinir oluyorum.

• Üzgün
İfadeler: Tim
Normalde ben 120 yaparım ama Laptop üzerinden yazıyorum ve bu klavye beni sinir ediyor. 67 DKS yapabildim Laptop ile ancak. Tuşlar birbirine çok yakın. A'ya basayım derken S'ye basıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı