Technopat özdeyişleri 🙃

Son düzenleme:
recep_baltasin_sifadi_esgal.jpg

Technopat Sosyal:

13 Ocak 2020 23.59.99: Windows 7 en iyi işletim sistemidir, gayet güzel tasarım, uyumlu ve hızlı. O RAM canavarı Windows 10'u hayatta tercih etmem.

14 Ocak 2020 00.00.00: İyi oldu, zaten Windows 7'yi hiç sevmezdim. Neresini seviyorsunuz anlamadım ki; çok kasması 1, kötü tasarım 2. Ayrıca çok eski, nereden geliyor bu antika sevdası? Windows 10 kadar hızlı, uyumlu bir işletim sistemi var mıdır? O hacker yuvası Windows 7'yi indirenin beyninden şüphe ederim.
Windows 11 çıkmış diyorlar, PEH! Tasarımı daha da kötüleştirmişler, iyice Windowsluğundan çıkmış bu. Windows 10, iyi ki varsın!

14 Ekim 2025 00.00.00: Sonunda! Sonunda kurtuldum o RAM canavarından! 16 GB RAM'imin %10'u Windows'a gidiyor, ve bunu hiçbir uğruna yapıyor. Ama Windows 11 öyle mi? Öyle uyumlu... Tasarıma bak! Çok seksi! Gün, kurtuluş günüdür. Bas Windows 11'e bas!

- Need For Speed Underground 2 satıştan kalkmış, korsan indirmek zorundayım. Link gönderebilir misiniz?
+ Kul hakkı seni pislik (!) sen kimsin korsan indiriyorsun ?
- Need For Speed Underground 2 satıştan kalkmış, korsan indirmek zorundayım. Link gönderebilir misiniz?
Monitörü 2 yıldır düzenli olarak günlük bir kez monitörün ekranını yalıyorum ve peçeteyle ekranı temizliyorum bunun monitöre zararı nedir?

Monitörü 2 yıldır düzenli olarak günlük bir kez monitörün ekranını yalıyorum ve peçeteyle ekranı temizliyorum bunun monitöre zararı nedir?
@TeK_ServeT :
- Adı @insann olup insan olmayan arkadaş :D

Yeni konular

Geri
Yukarı