Technopat profil fotoğraflarının netliği için oylama

Pp'ler daha net olsun mu?

• Oy verenlerin toplamı
    143
Konuya göre değişken olmakla beraber tavsiyeleriniz, şikayetleriniz moderasyon tarafından inceleniyor. Gerekirse de tartışıyoruz.
Doğrudur tabii ki o konu hakkında bir şey söylemedim dediğim gibi ben daha görmedim.
Valorant rank saçmalığı az önce şu mesajı rapor ettiğim için rapor banı aldım, moderatör de düzeltmiş mesajı neden verildi acaba? @Metafractal

Doğrudur tabii ki o konu hakkında bir şey söylemedim dediğim gibi ben daha görmedim.
407228BC-1DD6-479F-B71E-5CB016968067.jpeg

Görselde de görüldüğü gibi biz de öneriler yapıyoruz.
Valorant rank saçmalığı az önce şu mesajı rapor ettiğim için rapor banı aldım, moderatör de düzeltmiş mesajı neden verildi acaba? @Metafractal
Rapor hakkında bir bilgim yok maalesef, rapor sistemini meşgul ettiğiniz için olabilir, gereksiz görülmüştür.

Bende takinti var, eger fotograf net ise net gozukmeli, eger kalitesiz ise tamamen kalitesiz gozukmeli. Resim ya ortalanmali ya da oldugu gibi durmali. Size gore bir sey ifade etmiyor olabilir fakat benim gibi kafadan manyak insanlara cok sey ifade ediyor.
%100 katılıyorum. Mesela bu fotoğrafı ortalayamadığım için sinirlendim.

@Samotne Ciasteczka bir daha GIF dersen geliyor çuf çuf.
Çuf çuf çuf, vruuuuum.

Eki Görüntüle 757728
Görselde de görüldüğü gibi biz de öneriler yapıyoruz.
Anlaşamadık bir türlü kendimi doğru anlatamadığım için sanırım. Tabii ki haklısınız bir şey demiyorum zaten ben 23 Eylül 2020 tarihinden beri buradayım. Bulunduğum zamanlar içinde ise birkaç defa sosyalde bir şeylerin değişmesi için konular gördüm. Onların dedikleri şeyleri de gayet mantıklı bulmama rağmen herhangi bir reaksiyonla karşılaşmadım. Kendimin de konusu açmış olduğum 'beğenmedim butonu' gibi (Moderatör bile gelsin demişti). Cümlemde dediğim gibi ben daha görmedim umarım görürüm. Saygılar.

Bir de üstteki mesajımda sürprizbozana bakar mısınız, sebebini merak ediyorum.

%100 ölçeklendirmede profil resimleri 96x96 yer kaplıyor ve profil resimleri de 96x96 olduğu için kötü gözükmüyor. Daha yüksek ölçeklendirme ayarında kullanınca profil resminin kullandığı alan da büyüyor (Örneğin %125 ölçeklendirmede 120x120 oluyor) ve profil resmi 96x96'dan upscale edildiği için kötü gözüküyor.

Bulunduğum zamanlar içinde ise birkaç defa sosyalde bir şeylerin değişmesi için konular gördüm. Onların dedikleri şeyleri de gayet mantıklı bulmama rağmen herhangi bir reaksiyonla karşılaşmadım. Kendimin de konusu açmış olduğum 'beğenmedim butonu' gibi (Moderatör bile gelsin demişti). Cümlemde dediğim gibi ben daha görmedim umarım görürüm.
Katılıyorum şahsen. İstendiği kadar konular açılsın, ben pek kaale alındığını görmedim. Üstelik 4 yıldır, 4 yılda tek gördüğüm değişim Xenforo olabilir. Onun dışında Forum, aynı Forum. Hala istekler kaale alınmadı. Böyle geldi, böyle geçer.

Fotoğraflar kalacak böyle bence, moderasyonun bizi taktığını pek düşünmüyorum.

Profil fotoğrafınızı hareketli Gordon Freeman yaptığınızı düşünün. Hayali bile güzel değil mi?

Durun, ben de fotoğrafımın orijinalini atacağım. Kalite karşılaştırması yapın, ne kadar kalite düştüğü hakkında.
Eğer ki, şu an kullandığım profil fotoğrafımın üstüne bir Half-Life fotoğrafı bulursan bana haber ver, o zaman düşünebiliriz 😉.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı