Technopat rezilliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bu platformun kitlesinin kanser olduğunu zaten anlamıştım. Çünkü iyi bir ürüne ucuz diye kötü dediklerinde... Şimdi bir konu açtım, 200 TL Gamepad önerisi diye, adamlar 200 TL'lik alete kötü alınmaz, o paraya yok Logitech en iyisi, Razer fanboyluğu...

Bu ne ya pahalı her zaman iyi midir? Arkadaş kapitalizmin kölesi olmuşsunuz. Allah bilir bu konu hiç açılmayacak bile her şeyi de biliyorlar ne sorsan o kötü alınmaz sorduğum ürünler de kötü değil. Sadece bu da değil bir konumda 30 FPS kötü bir değer değil demiştim topa tuttular adamlar. Bu saatten sonra da girmiyorum bir daha bu siteye.

Son düzenleyen: Moderatör:
99 TL'ye Vatan'dan Xbox 360 kablolu Gamepad almıştım ben. F710 o zamanlar 130 TL idi. Geçen 3 senede hem Xbox kolları piyasadan çekildi, hem de fiyatlar arttı.

150 veya 200 TL'ye iyi şeyler bulunabilir aslında ya.

---------

Bu arada, biz uyumuşuz herhalde... Aynı konudan kaç tane açmışsınız:

Ben bu platformun kitlesinin kanser olduğunu zaten anlamıştım. Çünkü iyi bir ürüne ucuz diye kötü dediklerinde... Şimdi bir konu açtım, 200 TL Gamepad önerisi diye, adamlar 200 TL'lik alete kötü alınmaz, o paraya yok Logitech en iyisi, Razer fanboyluğu...

Bu ne ya pahalı her zaman iyi midir? Arkadaş kapitalizmin kölesi olmuşsunuz. Allah bilir bu konu hiç açılmayacak bile her şeyi de biliyorlar ne sorsan o kötü alınmaz sorduğum ürünler de kötü değil. Sadece bu da değil bir konumda 30 FPS kötü bir değer değil demiştim topa tuttular adamlar. Bu saatten sonra da girmiyorum bir daha bu siteye.
Sizde bu hastalık herhalde. Herkese "fanboy" şeklinde hitap edince kendinizi büyük sanıyorsunuz. Bir olay yüzünden direkt "bu saatten sonra girmiyorum siteye" şeklinde saçma bir cümle kuruyorsunuz. Ayrıca giderseniz gidin. Kimsenin umurunda olacağınızı düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam Samsung SSD alın.*

O zaman kafana takma böyle şeyleri. Yazılanları oku ve geç. Bu arada bu nasıl bir uyku ey moderatörler?

50 tane konu açmışsın madem beğenmiyorsun önerilenleri, al bütçene hangisi yetiyorsa sende kurtul bizde kurtulalım be kardeşim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı