150-200 TL'ye Gamepad Önerisi

Arkadaşlar bütçem 150-200 TL. PC'ye takıp oynamak istiyorum ama Bluetooth yok bilgisayarımda. Oynayacağım oyunlar: Witcher 3, GTA 5, For Honor. Bu kadar oyun için değer mi arafta kaldım? RDR2 oynayamam, 1050 Ti kullanıyorum. Başka güzel bildiğiniz 100 TL'yi geçmeyen bilindik oyun varsa önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam en uygun Monster Pusat Pro. Başka türlü çok zor. Bir de Logitech F 710 var. Hemen hemen Monster ile aynı fiyatta.

İkinci el düşünürseniz Logitech F710 öneririm.

Nasıl titreşimi madem sen kullanıyordun aklında kalmadı mı?
Ben titreşimi denemedim. Hiç aklıma da gelmedi. Oynadığım oyunlarda da yok zaten. Dediğim gibi tek dikkat ettiğim trigger ve anolog tuşların hassasiyetiydi. Bunun dışında malzeme kalitesi güzel. Tuşlar da çok sesli değil ve kolay bozulacak gibi durmuyor.

Rampage SG-R360 Buradan inceleyebilirsin.

Ek olarak XBOX muadili olduğu için tak çalıştır mantığıyla çoğu güncel oyunla uyumlu.

Ben titreşimi denemedim. Hiç aklıma da gelmedi. Oynadığım oyunlarda da yok zaten. Dediğim gibi tek dikkat ettiğim trigger ve anolog tuşların hassasiyetiydi. Bunun dışında malzeme kalitesi güzel. Tuşlar da çok sesli değil ve kolay bozulacak gibi durmuyor.

Rampage SG-R360 buradan inceleyebilirsin.

Ek olarak Xbox muadili olduğu için tak çalıştır mantığıyla çoğu güncel oyunla uyumlu.

Ürün iyi mi dürüst bir şekilde anlatır mısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı