Çözüldü Technopat rütbesi nasıl değişir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
221B Baker Street
Daha fazla  
Arkadaşlar, bildiğim kadarıyla mesaj sınırını aştıkça Femtopat falan şeyler veriliyor, normalde 0 mesajda başka oluyormuş ve Femtopat lakabı 30 mesajda veriliyormuş.
Ama ben ilk hesabımı açtıktan sonra 70 mesaj oldum ama hala ilk verilen Femtopat'ım. 0 mesajken de öyleydim 70 mesajken de böyleyim. Bunun bir ayarı mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Belirttiğiniz mesaj sistemi bulunmamakta. Yani tam olarak öyle değil. Belirli düzeyde mesaj yazdığınızda size puan veriliyor ve bu puanlar ile rütbeniz yükseliyor. Rütbe listesi aşağıda yer almakta. Onun da altında ödül listesi yer almakta. Buna göre bir şey oluşturabilirsiniz.

Boş ver bunları, ilk başlarda bende önemli sanıyordum. Bir işe yaramıyormuş.

Belirttiğiniz mesaj sistemi bulunmamakta. Yani tam olarak öyle değil. Belirli düzeyde mesaj yazdığınızda size puan veriliyor ve bu puanlar ile rütbeniz yükseliyor. Rütbe listesi aşağıda yer almakta. Onun da altında ödül listesi yer almakta. Buna göre bir şey oluşturabilirsiniz.

Çözüm

Hocam sizin 12k mesajınız var ama gigapat rütbesine sahipsiniz, neden?

3000 mesajım ve Megapat olmam lazım ama hala Centipat'ım hocam.
1000-2000-3000 puan mesajlarım da yok.

3000 mesajım ve Megapat olmam lazım ama hala Centipat'ım hocam.
1000-2000-3000 puan mesajlarım da yok.

Dedim ya. Mesaja göre değil, puana göre. Lütfen açıklamamı okuyun ve buna göre hesabınızı yapın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı