Technopat, Shift Delete'da meşhur oldu

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Technopat, Shift Delete'te meşhur oldu. Geçenlerde siteye giriş sağlanamadıktan sonra birçok kişi Instagram/YouTube hesaplarına koştu. Bazı Technopat üyeleri ise direk Shift Delete'te konu oluşturdu.

Screenshot_2022-08-23-18-07-19-98_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Buradan Shift Delete'ye teşekkürlerimi sunuyorum. En çok konuda mesaj olarak Technopat üyeleri vardı. Siz ne düşünüyorsunuz? Konunun devamı:

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat, Shift Delete'da meşhur oldu. Geçenlerde siteye giriş sağlanamadıktan sonra birçok kişi Instagram/YouTube hesaplarına koştu. Bazı Technopat üyeleri ise direk Shift Delete'da konu oluşturdu.

Eki Görüntüle 1493345

Buradan Shift Delete'ya teşekkürlerimi sunuyorum. En çok konuda mesaj olarak Technopat üyeleri vardı. Siz ne düşünüyorsunuz? Konunun devamı:
Ekşi Sözlüğüde unutmamak lazım hocam 2.sıraya girdik.Sonra zaten konu silindi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (120).jpg
    Ekran Görüntüsü (120).jpg
    200,9 KB · Görüntüleme: 274
Ne düşünüyorum? Şunu düşünüyorum.

Technopat, Türkiye'deki en büyük teknoloji forumlarından biri. Ddos saldırısı mı sunucu değişimi mi meçhul olmak üzere forum kapanıyor. Twitter'a bakıyorum. Açıklama yok. Recep Baltaş'ın hesabına bakıyorum, açıklama yok. YouTube bakıyorum, açıklama yok.

E üyelerine bilgilendirme yapmazsan, başka forumlara sakız olursun.

Technopat, Shift Delete'da meşhur oldu. Geçenlerde siteye giriş sağlanamadıktan sonra birçok kişi Instagram/YouTube hesaplarına koştu. Bazı Technopat üyeleri ise direk Shift Delete'da konu oluşturdu.

Eki Görüntüle 1493345

Buradan Shift Delete'ya teşekkürlerimi sunuyorum. En çok konuda mesaj olarak Technopat üyeleri vardı. Siz ne düşünüyorsunuz? Konunun devamı:
Technopat Sosyal sürekli çöküyor! Donanım arşivinde konu açtım. Women☕ hhahha. Şakası yapıldı. Çok komik 😒

Yeni konular

Geri
Yukarı