Technopat sistem savaşları

Sevgili arkadaşlar. Herkese tekrar merhaba. Seneler sonra tekrar masaüstü PC düzenine kavuşan ve 35'inden sonra ancak kendine ait bir ortam yaratabilen ve bunun için de sabırla 2 sene bir şeyleri geliştirmeye çalışan biri olarak katıldığım bazı Youtube içeriklerini zaman sıralamasına göre sizlerle de paylaşmak istedim. Hayat nereye götürür, artık daha ne kadar ilgilenebilirim bilmem Setup işleriyle ama burada kayıtlı olsun istedim belki çocuğum bir gün bulur, görür :) Kısmetse de 1 seneye TechSource YouTube kanalının da meşhur Setup Wars'una çıkabileceğime dair bir inancım var. 1,5 sene önce başvurmuştum. Sıra bekliyorum diyebilirim :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam sizin setup cidden mükemmel bir şey. Hak ediyorsunuz. Elinize sağlık ❤️

Konuyu hortlatmak istemezdim ama:

pc4.jpg

pc1.jpg

Masami degistirecegim. Beyaz kulaklik da aldim kargoda su an.

Konuyu hortlatmak istemezdim ama:

Eki Görüntüle 2149406

Eki Görüntüle 2149409

Masami degistirecegim. Beyaz kulaklik da aldim kargoda su an.
Eline sağlık dostum. Sade ve zamanla daha da güzel olacağına eminim.

Ben de Setup'ın güncel halini paylaşayım bari. Kasam artık Phanteks NV5 (Önceki Asus Tuf GT301'di). Duvara tablolar ekledim ve tüm ışıklandırmayı (duvar aydınlatması hariç, o wifi kontrolcü ile çalışıyor) AuraSync'e yani anakarta bağladım.

Kasanın camlarını da aynalı cam folyo ile kapladım. Kasa kapalıyken tam bir hayalet, RGB açınca da böyle göze çok batmayan puslu bir havada görüntü sağlıyor.

Evolution-Stage-8-(Final).jpg

59.jpg

65.jpg

68.jpg

70.jpg

76.jpg

85.jpg

89.jpg

20240224_223905.jpg

51.jpg

53.jpg

77.jpg

81.jpg

82.jpg

83.jpg

80.jpg

55.jpg

Eline sağlık dostum. Sade ve zamanla daha da güzel olacağına eminim.

Ben de Setup'ın güncel halini paylaşayım bari. Kasam artık Phanteks NV5 (önceki ASUS TUF GT301'di). Duvara tablolar ekledim ve tüm ışıklandırmayı (duvar aydınlatması hariç, o Wi-Fi kontrolcü ile çalışıyor) AuraSync'e yani anakarta bağladım.

Kasanın camlarını da aynalı cam folyo ile kapladım. Kasa kapalıyken tam bir hayalet, RGB açınca da böyle göze çok batmayan puslu bir havada görüntü sağlıyor.

Eki Görüntüle 2149714

Eki Görüntüle 2149716

Eki Görüntüle 2149717

Eki Görüntüle 2149718

Eki Görüntüle 2149719

Eki Görüntüle 2149720

Eki Görüntüle 2149721

Eki Görüntüle 2149722

Eki Görüntüle 2149723

Eki Görüntüle 2149726

Eki Görüntüle 2149727

Eki Görüntüle 2149730

Eki Görüntüle 2149731

Eki Görüntüle 2149732

Eki Görüntüle 2149733

Eki Görüntüle 2149735

Eki Görüntüle 2149736

Bu ortamda film falan izlerken ışıkları kapatıyor musunuz?

Hep merak etmişimdir ben hep ışıksız kullandığım için.

Bu ortamda film falan izlerken ışıkları kapatıyor musunuz?

Hep merak etmişimdir ben hep ışıksız kullandığım için.
Işıklandırma genelde yayın veya Cam açarken ambiyans amaçlı. Genelde Turuncu tonları ile gözü yormayacak şekilde kullanıyorum. Biraz da ışıklandırmanın kapasitesini ve olanaklarını göstermek için bu renk temalarını uyguladım. Sonuçta her şey birbiriyle uyumlu ve kontrol edilebilir olmalı.

Geri
Yukarı