Technopat, sistem toplama videolarındaki parçaları nereden alıyor?

Hasan Ağlar

Hectopat
Daha fazla  
Technopat ekibi topladığınız bilgisayar parçalarını nereden alıyorsunuz?
Hangi siteye girsem en az bir parça stokta yok.
Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi ceplerinden aliyorlar, sonra kura ile üyelere hediye ediyorlar sistem ve parcalari.
Mesela gecen haftaki cekiliste ben 2 adet GTX 980 TI kazandim...

Gecen ay bir arkadas 15.000 TL'lik bir sistem kazanmisti mesela.
Recep ve Ali ikilisi bu konuda cok cömert... cevabini bekliyorsaniz cok beklersiniz...

Bu konuda acilan 100. konu oldugu icin arama butonuna yönlendirecegim sizi... :)

Kendi ceplerinden aliyorlar, sonra kura ile üyelere hediye ediyorlar sistem ve parcalari.
Mesela gecen haftaki cekiliste ben 2 adet GTX 980 TI kazandim...

Gecen ay bir arkadas 15.000 TL'lik bir sistem kazanmisti mesela.
Recep ve Ali ikilisi bu konuda cok cömert... cevabini bekliyorsaniz cok beklersiniz...

Bu konuda acilan 100. konu oldugu icin arama butonuna yönlendirecegim sizi... :)

:eek:. Şaka değil mi. Öyle olsun çünkü.

Şaka değil mi. Öyle olsun çünkü.

Hic saka olurmu? :)
Hatta yogurdun kaymagini Mikail bey topluyor, yetkililere özel parcalar var; mesela Mikail bey gecen ayin en cok yönetim görevi uygulayan yetkilisi olarak 2 TB SSD kazandi.
Technopat'da para ve pc parcalari cok, bu aktivite neden saniyorsunuz. Herkes bu parcalari kazanmak icin cekilise dahil olmak istiyor.
Dahi sevgili ben @Recep Baltaş 'in GTX 980 Ti'lerle lego house yaptigi videosunu izlemediniz mi yoksa? :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı