Technopat Sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet Neki, o baba benim :D
O ada layık olmak adına Technopat'ta detaylı bir Custom Soğutma konusu açacaktım güya ama bir türlü fırsat bulamadım.

Yaklaşık 1 yıldır iş yoğunluğuma bir de yeni ev yapma ve taşınma işi çıktı başıma. Bir aksilik olmazsa bu ayın 7'sinde taşınaçağız, bir ay da öyle böyle geçer sonra rahatlayıp detaylı bir konu acmayı düşünüyorum. Bakalım, Allah utandırtması :)

O ada layık olmak adına Technopat'ta detaylı bir Custom Soğutma konusu açacaktım güya ama bir türlü fırsat bulamadım.

Yaklaşık 1 yıldır iş yoğunluğuma bir de yeni ev yapma ve taşınma işi çıktı başıma. Bir aksilik olmazsa bu ayın 7'sinde taşınaçağız, bir ay da öyle böyle geçer sonra rahatlayıp detaylı bir konu acmayı düşünüyorum. Bakalım, Allah utandırtması :)
Abi bu aylarda bir gezi yapmayı düşünüyorum. Misafir kabul ediyorsanız yeni ev görmeye hediye alıp gelebilirim.

Abi nerede oturuyorsun sorması ayıp. Uzak değilsen ev taşımaya yardıma gelirim.

Hepinize merhaba Technopat okurları eğer yöneticiler izin verir onaylar ise eğer konu görünüşe açıldıysa izin verilmiş demektir artık bu konu altına arkadaşlarınız vs Technopat okurları ile beraber mesajlaşmak isteyenler bu konunun altına istediğini yazsın sohbetinizi yapın merak etmeyin eğer izin olursa gereksiz mesajlar olarak ceza verilmeyecek. Son karar sizin yöneticiler izin varsa artık bu konunun altına herkes istediğini yazıp sohbet etsin gereksiz mesaj olarak ceza yemesin. ;)
@MF son söz sizin ve Recep bey ve Ali Bey'in. ;)

Merak ettim dostum profil fotoğrafındaki karakter hangi animeden ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı