Technopat Sosyal 1.000.000 Konuyu Geride Bıraktı!

Bu konu açılmadan 1 saat önce ceza yamiştim yoksa beni biliyorsunuz ilk ben yazarım Ali Bey.

Nice milyonlara ama o 9900K'yı bir değiştirelim artık. :)

Sunucular bu yüzden mi çöküyormuş yani?
COVID-19 nedeniyle insanlar evine kapandı ve eğlence ihtiyacı doğdu. Bilgisayar, konsol gibi şeylere olan talep çok fazla arttığından özellikle Technopat Sosyal gibi sitelere olan talep ciddi anlamda artınca altyapı bunu kaldıramadı. Zaten Technopat Sosyal'in sunucusu ucu ucuna yetiyordu, erken tarihte güncellemek zorunda kaldılar. Bu durumun yanı sıra DDOS saldırıları da büyük etken.

1.000.000 konunun beraberinde yüzlerce 1.000.000 konunun çözümüne yardımcı olan insanlar da haksız ceza tarzı şeylere de gidebiliyor... @Kaspersky Kullanıcısı bu arada ben gitmedim arada buradayım :)
Sizin açtığınız konu kilitlendiği için cevap yazamamıştım. Beni de etiketlemişsiniz. Bir şeyler yazacaktım ama kilit vurulmuş.

@Tony Stark aktifsen bana bir üzgün emojisi at :(.
Konuya böyle yazmışsınız. Tony Stark aktif. Ama aktif olmasına rağmen üzgün atamaz. Çünkü banlı. Veda konusu açıp kendini 1 yıl banlattırdı.
@184424 açtığı konuda beni de etiketledi ama o konuyu da o zaman moderatör kilitlediği için cevap yazamadım. Geri dön desem ne olurdu oysa.

Seni tekrar aramızda görmek iyi oldu. @184424'ı da görmek dileğiyle. @184424 mesajımı görürsen, mesajını Sosyal'de banlanmamış üyelerle bana ilet. :D

Sizin açtığınız konu kilitlendiği için cevap yazamamıştım. Beni de etiketlemişsiniz. Bir şeyler yazacaktım ama kilit vurulmuş.

Konuya böyle yazmışsınız. Tony Stark aktif. Ama aktif olmasına rağmen üzgün atamaz. Çünkü banlı. Veda konusu açıp kendini 1 yıl banlattırdı.
@184424 açtığı konuda beni de etiketledi ama o konuyu da o zaman moderatör kilitlediği için cevap yazamadım. Geri dön desem ne olurdu oysa.

Seni tekrar aramızda görmek iyi oldu. @184424'ı da görmek dileğiyle. @184424 mesajımı görürsen, mesajını Sosyal'de banlanmamış üyelerle bana ilet. :D
Banlandığına çok üzüldüm. Kendisi banlı olmasaydı bir gün tanımak isterdim 🙁

Bizzat geldim. Stark selamlarını iletiyor. 😀

Geri
Yukarı