Technopat Sosyal aşırı derecede yavaş

Ben Solo

Picopat
Yahu arkadaş lütfen birisi bana bunun sebebini açıklayabilir mi? İnanılmaz derecede yavaş çalışıyor site. Bir konunun üzerine basıyorum, konuyu cevaplayacağım fakat açılması en az 5 saniye sürüyor. Profilimi göreyim diyorum, ekran karşısında aval aval bekliyorum, iki saat(lafın gelişi). Az önce de profil resmimi değiştirmek istedim. İki saattir seçiyorum resmi, basıyorum "tamam" butonuna değiştirmiyor!

@Emir M. hocam, buna cevap en yakın zamanda olacak deniliyor ama hala aynı. Site çok donuyor kullanıcının dediği gibi.
Youtube kanalında buna ilişkin bir video gördüm fakat 2 ay önce. Neden 2 aydır hala gelmedi onu bir anlayamadım. Forumda 3500'den fazla insan bile olabiliyor aynı anda. En kısa zamanda ya devreye girecek ya da kullanamamaya başlayacağız.
Şu an devrede olan sunucu artık bu yükü kaldıramamaya başladı ve inanılmaz bir trafik oluyor zaman zaman. Yeni sunucu toplandı ve kullanıma hazır, en kısa zamanda devreye sokulacak, beklemede kalın.

Youtube kanalında buna ilişkin bir video gördüm fakat 2 ay önce. Neden 2 aydır hala gelmedi onu bir anlayamadım. Forumda 3500'den fazla insan bile olabiliyor aynı anda. En kısa zamanda ya devreye girecek ya da kullanamamaya başlayacağız.
Evet, videosu 2 ay önce yayınlanmıştı. Geçişler bu kadar zor mu oluyor bilmiyorum ama çok geç kalındı bence.

Geri
Yukarı