Technopat Sosyal aşırı yavaş değil mi?

Siberdeyiz'de bile bu kadar Cloudflare görmedim ben.
Geçen yıl 2-3 gün saldırı yapılmıştı. Bunun 10 kat daha yavaşını ve uzun süren halini düşün. Kanser etmişti.
Bir insan neden amacı diğer insanlara yardımcı olmak olan bir foruma saldırı yapmak ister ki?
Cezaları çekemeyen küçük beyinliler yüzünden olabilir.

sss.jpg

Ne saldırı ne de mining :)

İkisi de değil zaten sunucuda mining yapılmaz şaka olarak yazdınız diye düşünüyorum :D

Saldırı yok Technopat Sosyal'in büyümesinden kaynaklı yavaşlamalar bunlar. Yeni sunucu hazırlıkları yapıldı fakat geçilmesi için @Recep Baltaş'ın dediği kadarıyla birkaç yazılımın güncel versiyonlarının çıkması bekleniyor. Ne zaman olduğunu sormayın çünkü belirsiz. Nasipse inşallah yaz ayları içerisinde diyelim.

Son düzenleme:
Birden fazla cümleyi tek cümle gibi yazmayın.
Yeni sunucu hazırlıkları yapıldı fakat geçilmesi için @Recep Baltaş'ın dediği kadarıyla birkaç yazılımın güncel versiyonlarının çıkması bekleniyor. Ne zaman olduğunu sormayın çünkü belirsiz nasipse inşallah yaz ayları içerisinde diyelim.

Ne saldırı ne de mining :)

İkisi de değil zaten sunucuda mining yapılmaz şaka olarak yazdınız diye düşünüyorum :D

Saldırı yok Technopat Sosyal'in büyümesinden kaynaklı yavaşlamalar bunlar. Yeni sunucu hazırlıkları yapıldı fakat geçilmesi için @Recep Baltaş'ın dediği kadarıyla birkaç yazılımın güncel versiyonlarının çıkması bekleniyor. Ne zaman olduğunu sormayın çünkü belirsiz nasipse inşallah yaz ayları içerisinde diyelim.
Hocam siz yeni mi moderatör oldunuz ben mi yeni fark ettim?

Geri
Yukarı