Technopat Sosyal bildirim sorunu

Bende de oluyor bazen. Mesela konuya mesaj yazıyorum, birkaç mesajdan sonraki bildirimler gelmiyor. Tartışıyoruz, kendi konum, mesaj yazmam lazım. Ama gidip konuya kendim bakana kadar alıntılama dışında bildirim gelmiyor. Konuya girdiğim zaman yeni mesaj yazılırsa bildirim geliyor ama birkaç taneden sonra yine gelmiyor.

Olsa bile takip etmeyebiliyorsunuz. Belki bug falan olup kapanmıştır o seçenek.
Konuya mesaj yazınca otomatik takibe alıyor zaten.

Yine de bir kontrol eder misiniz? Çünkü bu dediğiniz bir problem değil, bir ayarı kapalı unutmuş olabilirsiniz.
Yok, yani Sosyal seçenekleri dışında bir ayar yoksa eğer hepsi işaretli.
Ayarı var hocam, kapatılabiliyor o. :)
Bir şey kapatmadım, hepsinde tik var. Sosyal seçenekleri dışında bir yerde bildirim ayarı yok değil mi?

Bende de oluyor bazen. Mesela konuya mesaj yazıyorum, birkaç mesajdan sonraki bildirimler gelmiyor. Tartışıyoruz, kendi konum, mesaj yazmam lazım. Ama gidip konuya kendim bakana kadar alıntılama dışında bildirim gelmiyor. Konuya girdiğim zaman yeni mesaj yazılırsa bildirim geliyor ama birkaç taneden sonra yine gelmiyor.

Konuya mesaj yazınca otomatik takibe alıyor zaten.
Bu durumu yönetime ileteceğim.

Bazen arada kaynayabiliyor, aynı anda fazlaca mesaj gelince gelmiyor bende de.(Daha sonra gelmiş oluyor) Fakat bence sorun yok, hem ara sıra oluyor hem de açılan konulardan konu sahibi sorumlu aslında. Birazcık özen de göstermesi gerek.

Bu demek değildir ki bu bir sorun değil. Yanlış anlamayın lütfen.

Yok, yani Sosyal seçenekleri dışında bir ayar yoksa eğer hepsi işaretli.
Linkini bıraktığım yere gidip "Aşağıdakiler gerçekleştiğinde bir bildirim alın…" bölümünde bulunan tüm seçeneklerin işaretli olduğunu teyit ediniz.

@Ellie Williams siz de yapabilir misiniz?

Şunu da ekleyeyim:
Örneğin konunuza bir mesaj geldiyse ve siz o mesaja bakmadıysanız ondan sonra ki yazılan mesajlar için bildirim düşmez.

Linkini bıraktığım yere gidip "aşağıdakiler gerçekleştiğinde bir bildirim alın…" bölümünde bulunan tüm seçeneklerin işaretli olduğunu teyit ediniz.

@Ellie Williams siz de yapabilir misiniz?

Şunu da ekleyeyim:
Örneğin konunuza bir mesaj geldiyse ve siz o mesaja bakmadıysanız ondan sonra ki yazılan mesajlar için bildirim düşmez.

Bende orası hep işaretli zaten ama aynı sorun hala var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı