Technopat Sosyal bildirim sorunu

Kısacı

Hectopat
Makaleler
1
Ya ben bu bildirimi her gün okunmamış olarak görmek zorunda mıyım? Kafam eskiye alışmış o zile tıkladım mı gidiyordu bildirimler. Şimdi bir bakıyorum günler önceki bildirim sırf okunmadı diye orada durup benim sinirimi bozmaya devam ediyor. Ne istiyorum? O bildirim butonuna bastıktan sonra hepsinin otomatik okunmasını istiyorum. Vardı böyle bir özellik. Halen var mı, nerede vardı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1646466855298.png

Buna basarsanız tüm bildirimler okundu olarak işaretlenir. Onun dışında öyle bir özellik oldugunu sanmıyorum.

Eki Görüntüle 1322959

Buna basarsanız tüm bildirimler okundu olarak işaretlenir. Onun dışında öyle bir özellik oldugunu sanmıyorum.

Bu konuyu açtıktan sonra moderatörlerin benim site üzerinde oynama ihtimali var mıdır? Az önce bildirimlere bastım ve kendiliğinden gittiler.
Bir ayrıca cevap yazın tekrar deneyeceğim.

Hocam o iş öyle değil, sadece beğeni gibi ifadelerin bildirimi tıklayınca gidiyor. Diğer bildirimler için "okundu olarak işaretle" seçeneğine basmanız gerekiyor.

@Kısacı ara sıra foruma girdiğinde şöyle bir bildirimlere göz atmak fena olmaz. Çok takılmayın yahu. Ben foruma her girdiğimde en kötü 30-40 bildirim oluyor mesela. Şöyle cevaplayabileceğim konu var mı diye bildirimlere göz atıp sonra okundu olarak işaretliyorum. Bir daha karşıma da çıkmıyor zaten.

1646468242763.png

1900. sayfaya baktım. 3 Şubat 2022'den bu yana gelen bildirimler benim sayfama. Bir sayfada da ortalama 10 bildirim var, bu da 1 ay için 19 bin bildirim ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı