Technopat Sosyal DB sorunu

Nayeon

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Backend Developer
Sadece bende olmadı sanırım.

asddsa.png

Yalnız bir tür saldırı falan mı oluyor yerel teknoloji forumlarına yoksa geceleri sürekli bakıma mı giriliyor? Zira siz de dahil popüler yerel teknoloji forumlarına gün içerisinde gayet normal erişebiliyorken geceleri sürekli erişimde yavaşlık, erişimde hatalar görüyorum.

Çok yetenekli birkaç maymunu bu iş için görevlendirdik ve yaklaşık 5 dakika önce sorunu çözdüklerini belirttiler!
Yalnız bir tür saldırı falan mı oluyor yerel teknoloji forumlarına yoksa geceleri sürekli bakıma mı giriliyor?
Daha önce saldırı aldık ama artık CloudFlare var önümüzde, hodri meydan :cool:

Çok yetenekli birkaç maymunu bu iş için görevlendirdik ve yaklaşık 5 dakika önce sorunu çözdüklerini belirttiler!

Cloudflare'e güvenip içeriyi boşlamayın derim. Çünkü bir manada Türk teknoloji forumlarını önde temsil eden imaj konumundasınız. Sitenize müdahil olan sadece sizin imajınızı zedelemez diye düşünüyorum.

Cloudflare'e güvenip içeriyi boşlamayın derim. Çünkü bir manada Türk teknoloji forumlarını önde temsil eden imaj konumundasınız. Sitenize müdahil olan sadece sizin imajınızı zedelemez diye düşünüyorum.

Hiç merak etmeyin, her daim en güncel teknolojileri kullanıyor ve sitemizi güvenlik açıklarına karşı sürekli kontrol ediyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep Baltaş bu sözleri söylerken fonda çalan şarkı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:D :D :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı