Technopat Sosyal Haksız Ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ona sığınıyorlar sanki diğer sorunlar bitti forumda Türkçe dersi vermeye çalışıyorlar. Ve Ban atma saygısızlık adam karşıda bekliyor cevap veremiyorsun.
Evet. Dışarıda bu kuralı koyanlar yürüyen TDK olduğu için (!) öyle yani.

Hiç uzatmadan bir tavsiye vereyim. İnsanların mesajını alıntılamak yerine "@" işareti ile onu etiketleyin. Bu şekilde o kişi kendisine cevap yazdığınızı bilecek ve siz de yanlış mesajı alıntıladığınız için ceza almamış olacaksınız.

Son düzenleme:
@TeknoFix29 @Crimson Butterfly @sekerr Şu anda başınızda silahlı bir kişi sizi zorla Technopat kullanmaya zorluyorsa çaktırmadan bir işaret verin. Kurtaralım. :D

Bu durum şuna benziyor, benim kendi evimde kendi kurallarım var ve evime gelen biri bunları bile bile kurallarıma uymuyor. Kapıdan değil, pencereden çıkarırım bu durumda o kişiyi. Buradaki durum da farksız değil işte, kurallara uymayanı istemiyorlarsa kimse burada durmak zorunda değil.
Ev mi burası kardeşim? Adı üzerinde Sosyal. Amaç sosyalleşme ortamı. Kimsenin özel mülkü değil burası. Bayağı saçma olmuş benzetmen.

Konuda da yazım yanlışı vardı, belki otomatik düzeltme yapmıştır bilemiyorum. Herhangi bir ceza vermedim, bilgine. Buna ek olarak:
Hoş geldin, burası diktatörlük ile yönetiliyor. Kendini 1945 Nazi Almanya'sında gibi düşün. Başında SS subayları sürekli geziyor. Saçma sebeplerden ceza falan veriyorlar. Aynı mantık.
Aynen dostum, artık Yahudi yerine Intel kullanıcılarını öldürüyoruz. Şaka gibi bir yorum cidden. Diktatörlük olsa böyle eleştiri konuları onaylanmazdı.

@TeknoFix29 @Crimson Butterfly @sekerr Şu anda başınızda silahlı bir kişi sizi zorla Technopat kullanmaya zorluyorsa çaktırmadan bir işaret verin. Kurtaralım. :D

Bu durum şuna benziyor, benim kendi evimde kendi kurallarım var ve evime gelen biri bunları bile bile kurallarıma uymuyor. Kapıdan değil, pencereden çıkarırım bu durumda o kişiyi. Buradaki durum da farksız değil işte, kurallara uymayanı istemiyorlarsa kimse burada durmak zorunda değil.
Ben de şöyle söyleyeyim. Bu durum arkadaşının suç işlemesine rağmen senin hapis cezası almana benziyor.

Ev mi burası kardeşim. Adı üzerinde sosyal. Amaç sosyalleşme ortamı. Kimsenin özel mülkü değil burası. Bayağı saçma olmuş benzetmen.
Sen damsız girilmesi yasak olan bir bara da gidip güvenlikçiye burası senin evin değil, eğlence mekanı diyebiliyor musun? Ha dersin de sonucu iyi olmayabilir. :D

Burada da forumun düzgün görünmesi, daha kolay anlaşılır olması istendiği için böyle bir kural koyulmuş. Uymayanlara yaptırımın ne olacağı belli. Sitenin sahipleri bu kullanıcı profilini istemiyorlar işte, basit. Zorla burada kalacağım, istediğimi de yapıp moderatörlerin başına iş çıkaracağım diye diretmenin ne anlamı var?
Bu durum arkadaşının suç işlemesine rağmen senin hapis cezası almana benziyor.
Evet, yardım ve yataklık yapmaktan dolayı ceza yeniyor. :D Sen o kişinin mesajını alıntılayarak yaptığı yanlışa çanak tutuyorsun.

Technopat'ta bazı hataların olduğunu söyleyebilirim. Genel olarak iyi yönetiliyor ancak geçenlerde alakam olmayan bir durumdan dolayı ceza almıştım. Birisi benimle aynı IP adresini kullanıyor diye hesabım 1 gün banlandı.

Başka hesabım yok, sırf IP eşleşmesinden dolayı rastgele ceza alıyorum. Bu gerçekten komik bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı