Technopat Sosyal hayatınıza neleri kattı?

Eskiden bilgisayar hakkında az çok bir şey bildiğimi sanıyordum. Yanılmışım :) Katıldığımdan beri o kadar çok şey öğrendim ki. Bu topluluğun bir parçası olan herkese çok teşekkür ederim. Dün mü katıldın? Sana da teşekkür ederim! Bu topluluğun büyümesinde desteğin olduğu için. Bizde ayrımcılık yok arkadaş. Ben bazı arkadaşların aksine aldığım bilgiye, kendime kattığım becerilere bakarım. Mesaj sayısına, beğenme sayısına değil.

Asosyallikten kurtuldum, arkadaşlarım oldu ve şunu söyleyebilirim ki @Linuxginar hocamın bu konuda payı çok yüksek. Yaşlarımızın yakın olması sebebi ile yakın bir temas kurabiliyoruz, benzer konulardan bahsedebiliyoruz. Sosyal'de sevdiğim saydığım insanlardan :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru başlıktaki gibi, kişisel olarak Türkçe imla kurallarına daha dikkat etmeye başladım. Boş vakitlerimi iyi geçirmeye başladım.
Birçok teknoloji bilgisini kattı, benden 3 ekran kartı saymamı isteseniz sayamazdım şimdi 10 tane sayarım. En çok programlama yönünde katkı sağladı, yazdığım kodları burada da paylaştım ve çok kişi gördü. Yeni insanlarla tanıştım. Harika şeyler kattı hayatıma.

TurboX almamam gerektiği. :D
Ama gerçekten çok şey öğrendim.

Hayatımda görmediğim ve işitmediğim yeni kavramlar öğreniyorum. Burada olmaktan çok mutluyum. Ayrıca mesaj yazanlar gibi yazım kurallarını öğrendim. İyi ki varsınız Technopat ailesi :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı