Technopat/Sosyal Hayatınıza Ne Kattı?

er36po

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Kars/ Ordu
Daha fazla  
Meslek
İnşaat
Evet arkadaşlar,
Tecnopat/Sosyal, yazım kuralları, sitem toplama- donanım ve özelliklerini tanıma dışında hayatınıza ne kattı? Sizlere ne gibi tecrübeler kazandırdı?
Her ne kadar tartışma yaratacak bir konu olmamış olsa da, tedbiri elden düşürmeme adına, sakince ve kimsenin kalbini kırmadan, var ise fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum :)

Şahsen; "saygı- sevgini ve de bilgi paylaşımını eksik etme ama mesafeni de koru. Karşındaki kişinin elini sık ama nasıl geri alırım diye de hesabını yap" gibi teferruatları da öğrendim. Bu sayede sivil hayatımda da karşıma geçen her insanı tartmaya başladım sanki :dur:

Son düzenleyen: Moderatör:
Her yerde güzel yazmaya çalışıyorum, bence başarıyorum da. Çünkü o ceza yeme korkusuna alıştım, burada yazdığım gibi yazıyorum artık. Technopat hayatımın bir parçası oldu gibi hissediyorum, sabah uyandığımda "Technopat'tan bildirim geldi mi?" diye bakıyorum. :) Buranın bağımlısı oldum resmen, buraya geldiğim ilk gün bana yardım eden birileri olmasaydı (@ShadYaqz, @Neko (Neko), @JohnMacTavish (JohnMacTavish)), hiçbiri olmayacaktı bu anlattıklarımın.

Son düzenleme:
Daha önce hep banlayan olup ilk kez banlanmak nasıl bir duygudur ilk burada tattım. İnsanlarla özel münasebete girmeden kişilerin karakter analizini yapmaya çalışıyorum. İlk defa bir forum sitesinde ne kimse beni tanıyor ne de ben kimseyi tanımadım. Bu da ilginç bir detaydır.

Hayatımda hiç olmadığım kadar burada ciddi mizaç sergilediğimi düşünüyorum. Yine laf arası site kurallarını eleştireceğim çünkü konu dışı bölümünde deşarj olmak istersen TDK kurallarının burada da uygulanması bana saçma geliyor.

Mesaj'da bozuk şive, random klavye kullanmak isteyip kullanamamak insanı kötü hissettiriyormuş. Tüm bu yazdıklarımı toparlayıp düşünüp maddeleri çıkarınca geriye elde hiçbir şey kalmadığını farkettim. Kısaca hiçbir şey.

Son düzenleme:
En büyük etkisi Türkçe kuralları. Bazen kelimelerin yazılışını bilmediğim zamanlar oluyor ve banlanmamak için TDK'nin sayfasını sağ üst sekmede açıyorum. Bu bana deneme sınavlarında özellikle yazım yanlışı ve hatalı noktalama işareti konusunda epey yardım etti.
Bunun dışında yaklaşık 4-5 yıl kadar önce bir Casper almıştım. Technopat sayesinde en azından neyin ne olduğunu öğrendim. Benim için kattığı en büyük fayda bu. Yani "bakkal" kavramını öğrenmem gerçekten epey şey değiştirdi benim açımdan.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı