Technopat sosyal koyu tema

gonzai

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Günümüzde artık birçok web sitesi ve uygulama koyu temaya geçiş yapıyor. Koyu tema cidden gözü oldukça dinlendiriyor. Technopat sosyal de XenForo'nun koyu bir temasını alternatif olarak seçilebilir olarak kullanıcılarına sunsa iyi olmaz mı sizce de?

Günümüzde artık birçok web sitesi ve uygulama koyu temaya geçiş yapıyor. Koyu tema cidden gözü oldukça dinlendiriyor. Technopat sosyal de XenForo'nun koyu bir temasını alternatif olarak seçilebilir olarak kullanıcılarına sunsa iyi olmaz mı sizce de?
Demek istediğiniz ekte belirttiğim gibi bir tema mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    57,1 KB · Görüntüleme: 80
Technopat'ın zaten koyu tema seçeneği var. Biraz bakarsanız bulabilirsiniz. Demeye çalıştığım bunun için bir eklentiye ihtiyaç yok.

Var fakat benim gözümü çok rahatsız ediyor. Artık neden bilmiyorum. Koyu tema olan her yerde kullanıyorum. Bu sitede rahatsız etmesi ilginç.

Bu sitedeki koyu temanın rahatsız etmesinin en büyük sebebi başlık renklerinin mavi olması ve içerikteki yazı renginin beyaz olması. Çok göz yoruyor. Nispeten aşağıdaki görseldeki gibi olsa daha iyi olabilir. Tabi bu gelişi güzel bir edit. Güzel bir renk skalası ile düzenlenebilir.

Ayrıca eklenti için teşekkür ederim. Haberim yoktu lüzumu halinde çok işe yarayacağını düşünüyorum @M3ric

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    70,2 KB · Görüntüleme: 80
İstersen Dimension'ı Black Theme şeklinde kullanman mümkün. Chrome'daki Flags denetiminden birkaç komutla bunu yapabilirsin. Karanlığa nazaran hakiki siyah daha etkili ve göz dostudur. Örneğin ben Youtube'u da bu şekilde kullanıyorum nitekim Youtube'un kendi karanlık teması yeterince siyah değil. Şunu da yapabilirsin, Samsung Internet Browser Android'in gece modu ayarı ile senkronize çalışıyor, Samsung'tan Dimension seçili Technopat'a girdiğinde Black Dimension deneyimi ile tanışmış olursun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı