Technopat sosyal mesaj yazma

Beratbozkurt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir konuda mesaj yazarken/cevap verirken yazdığım tüm mesajlar düzenleme olarak görünüyor kimseye bildirim gitmiyor. Nasıl düzelir?
Bunun gibi.

@Beratbozkurt sanırım kendi yazdığınız mesajın altına yeniden mesaj yazınca kendi mesajınıza ekleme yapılmasından ve kimseye bu konuyla ilgili bildirim gitmemesinden bahdesiyorsunuz.

Bu duruma bence de bir çözüm getirilmeli. Mesela SDN bunu çok güzel yapmış, mesajının altına yeni mesaj yazıldığında hem mesaj birleştiriliyor ve birleştirildiği notu atılıyor hem mesaj sahibine "Mesajınız birleştirildi" bildirimi gidiyor hem de diğer kullanıcılara "Şu kişi yeni mesaj yazdı" diye bildirim gidiyor.

@Beratbozkurt sanırım kendi yazdığınız mesajın altına yeniden mesaj yazınca kendi mesajınıza ekleme yapılmasından ve kimseye bu konuyla ilgili bildirim gitmemesinden bahdesiyorsunuz.

Bu duruma bence de bir çözüm getirilmeli. Mesela SDN bunu çok güzel başarmış, mesajına ekleme yapıldığında hem mesaj sahibine "Mesajınız birleştirildi" bildirimi gidiyor hem de diğer kullanıcılara "Falanca yeni mesaj yazdı" diye bildirim gidiyor bildirim gidiyor.

Aynen o durumdan bahsediyorum. @Recep Baltaş bir çözüm gelmeli.

Bu duruma bence de bir çözüm getirilmeli. Mesela SDN bunu çok güzel yapmış, mesajının altına yeni mesaj yazıldığında hem mesaj birleştiriliyor ve birleştirildiği notu atılıyor hem mesaj sahibine "Mesajınız birleştirildi" bildirimi gidiyor hem de diğer kullanıcılara "Şu kişi yeni mesaj yazdı" diye bildirim gidiyor.
Yanlış hatırlamıyorsam eskiden burada da öyleydi diye hatırlıyorum. Sonra ne olduysa gitti sanırım.

@24099 Bloglar geri geldiği zanlarda o özellik gitti diye hatırlıyorum.

Xenforo 2.0'a geçince de olmuş olabilir.

Mesela eski konuları okuyorum bazılarında mesaj birleştirildi ibaresi var.
Herhalde o zamandır felan. Tam bilmiyorum ne zaman gittiğini ama hatırlıyorum.

Ben bu konu hakkında önceden böyle bir şey yazmıştım.

ss71 (2).PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı