Çözüldü Technopat Sosyal mesaj yazma sorunları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

er2grul

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar.
Sosyalde mesaj yazarken yakın zamanda başlayan bazı sorunlar var. Sadece bende mi var yoksa genel mi bilmiyorum.
1. sorun:
Screenshots_2022-08-28-21-11-57.png

Eskiden başka bir mesaja cevap yazarken cevap metni doğrudan orada görünüyordu. Şimdi ise "QUOTE" tagları arasında görülüyor.
2. Sorun:
Screenshots_2022-08-28-21-18-03.png

Eskiden mesaja yüklediğim görselleri doğrudan görebiliyorken şimdi "Attach" tagları arasında metin olarak görüyorum.
3. Sorun:
Screenshots_2022-08-28-21-19-46.png

Tüm bu özellikler devre dışı. Çok fazla kullandığım için bir "ban" olabilir mi?
Bunların sadece bende olduğunu varsayarak konu açmak istedim genel bir problem mi bilmiyorum gerçekten. Teşekkürler.

Merhabalar.
Sosyalde mesaj yazarken yakın zamanda başlayan bazı sorunlar var. Sadece bende mi var yoksa genel mi bilmiyorum.
1. sorun:
Eki Görüntüle 1499148
Eskiden başka bir mesaja cevap yazarken cevap metni doğrudan orada görünüyordu. Şimdi ise "QUOTE" tagları arasında görülüyor.
2. Sorun:
Eki Görüntüle 1499152
Eskiden mesaja yüklediğim görselleri doğrudan görebiliyorken şimdi "Attach" tagları arasında metin olarak görüyorum.
3. Sorun:
Eki Görüntüle 1499159
Tüm bu özellikler devre dışı. Çok fazla kullandığım için bir "ban" olabilir mi?
Bunların sadece bende olduğunu varsayarak konu açmak istedim genel bir problem mi bilmiyorum gerçekten. Teşekkürler.

Silginin sağındaki tuşa basın.

1661711318513.png

Yeni konular

Geri
Yukarı