Technopat Sosyal moderatörleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

@atakan0001 kardeşim, daha 18 yaşında bile değilsin muhtemelen. 18 yaş altıyken nasıl siyasi partiye kayıt olmayı düşünüyorsun? Basbayağı trollük işte :D Bundan iyi trollük mü olur? Gene cezan kısa tutulmuş. Normalde trollüğün cezası bir seneden başlar.

@atakan0001 kardeşim, daha 18 yaşında bile değilsin muhtemelen. 18 yaş altıyken nasıl siyasi partiye kayıt olmayı düşünüyorsun? Basbayağı trollük işte :D Bundan iyi trollük mü olur? Gene cezan kısa tutulmuş. Normalde trollüğün cezası bir seneden başlar.
Hocam çocuk 14 yaşında. Bilmiyor demek ki.

Güzelce izah etmek lazım da forum ortamında güler ezerler.
Bi de hangi kafayla H. Par'a üye olmak istiyor acaba?

Harbi trol diye düşündüm şimdi.

Hepsinden nefret ediyorum, muhtemelen bu mesajı da silecekler kendi hatalarının başkasının görmemesi için, arkadaş hüda para nasıl üye olunur diye konu açıyorum 3 gün trollük yüzünden ceza yiyorum, hüda par siyasi parti değil mi katılmayı istemek neden trollük olsun? Neden diye sorduğumda da cevap veremiyorlar.
Gerçekten ilk defa moderatörleri tebrik ediyorum.

Aga işini düzgün yapan var ama boş yere konu başlığı değiştiren de var alakasız konu başlığı yapıyor bazıları.
Bu arada tek ben değilim herkes aynısını diyor konu ile alakasız başlık değiştirme vs. oğlum ben disipline verirse sıkıntı olur mu diyorum sen küfür disiplin cezası mıdır diyorsun.

Başlığı değiştirilen konunuz hangisi ve konu başlığınızı ne yapmıştınız? Herkesin aynısını demesi, sizi haklı yapmaz. Atın, bir inceleyelim. Merak ettim.

Hesabımda var değiştirilmiş hali hakaret etmek disiplin sebebi midir? Yazıyor orijinalini hatırlamıyorum ama başlıkta onu demek istememiştim.

Arkadaşlar bir kız vardı sınıftan, eski sevgilim, sürekli bana bakıp gülümsüyordu derste. Ben bakana kadar bana bakıyor falan. Ben de DM'den yazdım, bakma rahatsız oluyorum vs. 2 kere yazdım 1 ay içinde. Bir daha yaşayınca ana avrat sövdüm, disipline veririm bir yanlış yaparsan diyor. Sizce disipline verse sıkıntıya girer miyim?

Bahsettiğiniz konu bu olmalı. Başlıkta bir sorun gözükmüyor. Konu içeriğinde küfür ettiğinizi ve bunun sorun olup olmayacağını sormuşsunuz. Moderasyon da hakaret etmek disiplin sebebi mi şeklinde değiştirmiş. Açıkçası bunda sorun gözükmüyor. Konu başlığı, konu içeriğini en kısa özetler şekilde olmalıdır. Konu başlıkları kitap gibi olmamalıdır ve birinci tekil, birinci çoğul kişinin başlıkta kullanılabileceğini de sanmıyorum. Örneğin sizli bizli sizceli başlık olamaz, başlık üçüncü kişi ağzıyla yazılır.

Bahsettiğiniz konu bu olmalı. Başlıkta bir sorun gözükmüyor. Konu içeriğinde küfür ettiğinizi ve bunun sorun olup olmayacağını sormuşsunuz. Moderasyon da hakaret etmek disiplin sebebi mi şeklinde değiştirmiş. Açıkçası bunda sorun gözükmüyor. Konu başlığı, konu içeriğini en kısa özetler şekilde olmalıdır. Konu başlıkları kitap gibi olmamalıdır ve birinci tekil, birinci çoğul kişinin başlıkta kullanılabileceğini de sanmıyorum. Örneğin sizli bizli sizceli başlık olamaz, başlık üçüncü kişi ağzıyla yazılır.

Tamamdır hocam sıkıntı yok o zaman benim sorunum.

Geri
Yukarı