Technopat Sosyal Nasıl Bırakılır?

Hile programı kullanıyorsun. Sosyal böyle birinden arınınca sorun olmaz. :D
Bu sitenin bende engellenmiş oluşu hile kullanmış anlamına mı gelir anlayamadım. DC'den bir yerden gelmiştir veya GitHub'da Türk birinin yaptığını görünce girmişimdir. CS:GO'yu da aylardır oynamıyorum.
Bu da Steam hesabım banım falan da yok.
Yaptığınız yargısız infaz değilse nedir hocam?

Ders çalışırken bu forum yüzünden verimsiz geçiyordu. Dahası da saçma komik yorumlar görmek istemiyordum. Bu rehberi paylaşmanız iyi olmuş. Bunu birazdan uygulayacağım :D.
Ek bilgi: Bu yöntemle Spotify reklamları engelleyebiliyorsunuz.

En basiti, benim tarzımda insanlara yardım edin, adamın sorununu çözüyorum aylar önce, moderatörün biri aylar önce yazdığım mesajdan bana uyarı atıyor, bundan sonra soğursunuz zaten bırakırsınız.

Bu sitenin bende engellenmiş oluşu hile kullanmış anlamına mı gelir anlayamadım. DC'den bir yerden gelmiştir veya GitHub'da Türk birinin yaptığını görünce girmişimdir. CS:GO'yu da aylardır oynamıyorum.
Bu da Steam hesabım banım falan da yok.
Yaptığınız yargısız infaz değilse nedir hocam?
Bana anlatma bunları lütfen. Yargısız infaz da değil. Ben CS demedim daha, sakin.

Bu konunun benzerini @PanzerTR yapmıştı sanki.
Bundan bahsediyorsunuz galiba.

Aslında şurdan X'e basıp da çıkılabiliyor.

Ekran görüntüsü 2021-03-01 085730.png

Hesabın kalıcı olarak silinmesini istemelerin sebebi yazdıkları şeylerden pişman olmasındandır. Keza ben de buradan gittiğimde hiç gelmemiş gibi görünmek isterim.

Geri
Yukarı