Technopat Sosyal rozet nasıl alınır?

@SadeceYiğit tahmininiz olarak günde ne az kaç saat aktif olmalıyım hocam? Ve en az mesajsayım ne olmalıdır bir tahmininiz var mı?

Bu rozetleri sistem veriyor ama aynı şekilde sistem yine durup dururken alabiliyor. Ben mesela Apple iPhone konularında aktifim tavsiye veriyorum veya sorun çözmeye çalışıyorum bana düzenli olarak sistem Apple rozeti veriyor ama sonra geri alıyor. Rozetin sürekli kalması için hep çözüm yapmak ve o kategoride mesaj yazmak gerekiyor. Bu durumu ben sordum yönetici arkadaşlar daha iyi bir şekilde ayarlayacağını söylediler.

Bilmem. Günde 3 saat aktif olsan yeter herhalde. Mesaj sayısının da çok önemi yok. Cep doktoru rozeti kazanmak çok kolay mesela.
Aktiflik değil, mesaj sayısı önemli olan. Boş boş forumu açıp rozet alamazsınız tabii ki. Mesaj yazmanız gerekiyor o kategoride.

Bilmem. Günde 3 saat aktif olsan yeter herhalde. Mesaj sayısının da çok önemi yok. Cep doktoru rozeti kazanmak çok kolay mesela.

Ben günde en az o kadar aktifim zaten hocam. Muhtemelen birkaç ay içinde alırım herhalde.

Aktiflik değil, mesaj sayısı önemli olan. Boş boş forumu açıp rozet alamazsınız tabii ki. Mesaj yazmanız gerekiyor o kategoride.

Mantıklı olanda o zaten.

peki en az bu kadar olmalı diyebilirmisiniz mesaj sayısı için?

Ben günde en az o kadar aktifim zaten hocam. Muhtemelen birkaç ay içinde alırım herhalde.

Mantıklı olanda o zaten.

Peki en az bu kadar olmalı diyebilir misiniz mesaj sayısı için?

@SadeceYiğit tahmininiz olarak günde ne az kaç saat aktif olmalıyım hocam? Ve en az mesajsayım ne olmalıdır bir tahmininiz var mı?

300-500 Falandır herhalde. Rozet almak için kendinizi sınırlamanız saçma bu arada, bildiğiniz konularda katkı vermeniz yeterli.

Ben sıvı nitrojen rozetini aldığımda overclock ve soğutma kategorisinde 90 mesajım falan vardı sadece. Biraz garip.

Anladığım kadarıyla kategori rozetlerinin bazılarında mesaj sayısı, bazılarında da çözüm sayısı. Kıdemli üye gibi rozetler de çözüm sayısıyla. Tabii bu benim çıkarımım, yönetim anca direkt şartları biliyordur da paylaşırlar mı bilmem.

İlk geldiğinde yönetici tarafından verilmişti, ondan sonra bota bağlandı tamamen. Diğerini de yukarıda cevapladım.

Muhtemelen burada dediğim gibi o çözüm sayısı üzerinden gidebilen türden. Dizüstü cerrahıdır, mahalle bilgisayarcısıdır gibi öneri konularında sırf mesaj sınırı var ve o civarlarda gibi duruyor, o kadar mesaj attıktan sonra gelmişti bana.

Geri
Yukarı