Technopat Sosyal Rütbeleri nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnurB

Kilopat
Yer
A, A
Hocam daha şimdi dikkatimi çekti bazı rütbeler var technopatta, çok kendini belli etmiyor tabi bu rütbelerin sıralanısını ve nasıl yükseldigini yazar mısınız ?

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

0-50 mesaj arası junior member, 50-100 arası member 100-??? arası senior member, bu kadarını biliyorum ama eminim sende çözmüşsündür bunu ^^

0-50 mesaj arası junior member, 50-100 arası member 100-??? arası senior member, bu kadarını biliyorum ama eminim sende çözmüşsündür bunu ^^

Neyse sen bizden önce öğrenirsin dicem ama artık forumdan başka hesabım olmadıgına göre artık bakalım Senior Member'i geçebilecekmiyim.Artık sadece bu hesabım var buna takılacam.

Türkiyedeki forumlar, sadece rütbe almak için forumları çöplüğe çeviren kullanıcılarla dolu. Bu yüzden rütbe konusuna pek girmeyeceğiz... Ancak ileride sağlam bir moderatör ekibimiz olursa bakabiliriz...

Türkiyedeki forumlar, sadece rütbe almak için forumları çöplüğe çeviren kullanıclarla dolu. Bu yüzden rütbe konusuna pek girmeyeceğiz... Ancak ileride sağlam bir moderatör ekibimiz olursa bakabiliriz...

Bende buna şaşırdım zaten technopat gelmiş geçmiş belkide bu konumda en iyi forumdur harika yetkililere sahip ve böyle bir yerde rütbe olması dikkatimi çekti konu açma gereği duydum.
Ek olarak size burdan özellikle türkçe konusunda göstermiş hassasiyetten dolayı tebrik ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Sorum olacak bazen bakıyorum da benim nickimin altında "Yoctopat" yazıyor. Recep abide "Technopat!" yazıyor. Yamyam abide "Femtopat" yazıyor. Bazılarında "Attopat" yazıyor. Bunların anlamı ne ? Rütbe mi ? Rütbe ise ben nasıl rütbe atlayabilirim ? (Bu arada rütbelerinizi yanlış yazdıysam özür dilerim.)

Technopat Sosyal Rütbeleri

Gerekli bilgiler burda var. Ama rütbe sistemi, linkini attığım konuda 13. ya da 10. mesajdaki gibi olmalı bence. Foruma yeni üye olanların ilk 10 mesajda ya da ilk 100 mesajda rütbe atlaması gerek. İlk rütbe için 500 mesaj saçma ve gereksiz bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar benim sizlere bir sorum olacak. Az önce merak edip Technopat'ın mesaj sayısına göre verdiği rütbelere baktım ancak aşağıdaki konuda kendi rütbemin 5000 mesajda olduğunu gördüm. Anladım ki rütbeler artık aşağıdaki konudaki gibi verilmiyor. Bu yeni rütbelerin mesaj sayıları kaç ?

Technopat Forum Rütbeleri | Technopat Sosyal

@Recep Baltaş @Ali Güngör

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı