Technopat Sosyal Rütbeleri nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladığım kadarıyla mesaj sayısı yerine puan miktarına göre belirleniyor rütbeler. Hiç takip etmiyordum, ben de yeni fark ettim puana göre sıralandığını :)

Son düzenleme:
Aslına bakarsan benim de pek bir bilgim yok rütbe konusunda, tahmin yürütmüştüm sadece :) 5000 puandan sonraki kişiler yönetimden olduğu için özel rütbeleri olabilir, "Technopat" gibi.
Birkaç senedir burada olmama karşılık ben de nedense net bir bilgiye sahip değilim. Sen de haklı olabilirsin ben de :)

Rütbeler puana göre geliyor. Technopat rütbesi bildiğim kadarıyla sadece Recep Baltaş'ta var. Ayrıca listeye bakarsanız Technopat rütbesi yok. Son olarak da bazı rütbelere puan hiçbir türlü yetmiyor, o daha düzeltilmemiş.

Aslında benim yaptığım ilk yorum doğruydu, puan miktarına göre belirleniyor. Yalnızca puanlar 5000 küsürü geçmediği için diğer rütbeleri göremiyoruz galiba. Arkadaş farklı deyince durup düşünmeme sebep oldu bir dakika :)

Rütbeler puana göre geliyor. Technopat rütbesi bildiğim kadarıyla sadece Recep Baltaş'ta var. Ayrıca listeye bakarsanız Technopat rütbesi yok. Son olarak da bazı rütbelere puan hiçbir türlü yetmiyor, o daha düzeltilmemiş.
Evet Technopat rütbesi bulunmuyor, o yalnızca özel olarak değiştirilebiliyor. Mikail'de mevcut mesela Technopat rütbesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı