Technopat Sosyal Son Başlıklar ve Son Yorumlar için Hangi Eklentiyi Kullanıyor?

Ben de öyle demek istedim ama burada gerçeği varken neden kopyalamaya çalışıyor bazı insanlar? Benim özel yazdığım bir script vardı birisi gitmiş bütün css'leri kodları kopyalamış resimleri değiştirmiş sitesine koymuş çok hoş bir durum değil can sıkıcı...
Bu dediğiniz olay farklı! (Resmen hırsızlık.) Ama sanırım konuyu açan arkadaş Technopat'ı örnek alarak bir şeyler yapmaya çalışıyor.:neo:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür konulara yardım etmemizde bir sakınca yok. Lisanslı yazılım kullanana her zaman için desteğimiz tamdır.
Çok güzel bir açıklama yapmış bu söze saygı duymak gerekir. Hocam sizin gibi emekçi insanlar ve bildiğini paylaşan kişiler olduğunu görmek insanı bu işe 1 adım daha bağlıyor. Teşekkürler.

Bu arada arkadaşın sorduğu soruya hala açıklayıcı bir cevap gelmemiş. Nasıl yapıldığı hakkında bir açıklamanız olur mu?

Bu arada lisans satın alalı 2 gün oldu. Şuan sisteme alışmaya çalışıyorum ama Google indexlemesi falan şuan iyi gidiyor. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı