Technopat Sosyal Son Başlıklar ve Son Yorumlar için Hangi Eklentiyi Kullanıyor?

Elgün

Hectopat
Yer
Azerbaijan
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba,
Technopat Sosyal xenForo kullanıyorsunuz. Son Başlıklar ve Son Yorumlar için hangi eklentiyi kullanıyorsunuz acaba? Advanced Forum Statistics kullanıyorsa nasıl sağ tarafa sabit?

Nereden yaptığınızı söylerseniz sevinirim. (xenForo sürümüm 1.3.5)

Nasıl yaptığınızı söyler misiniz?

@MF, @Recep Baltaş
Yardım ederseniz sevinirim. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamlar onun için emek harcıyor, araştırma yapıyorlar. Öylece sana söyleyeceklerini mi sandın?

Adamlar onun için emek harcıyor, araştırma yapıyorlar. Öylece sana söyleyeceklerini mi sandın?
Eklentileri de fazla aramamıza gerek kalmıyor. xenForo Forum'da var zaten eklentilerimiz. Ama hangi amaçlarla kullandığımızı söyleyemeyiz.

Nereden yaptığınızı söylerseniz sevinirim. (xenForo sürümüm 1.3.5)

Nasıl yaptığınızı söyler misiniz?

@MF, @Recep Baltaş
Yardım ederseniz sevinirim. :(
xenForo Forum'da arayınız zira xenForo hakkında tüm bilgiler orada.

Arkadaşım nedir bu Technopat Sosyal'e benzeme merağı? Yok Technopat Sosyal'de şu var bu ne o ne böyle şeyler sormasanız?

Arkadaşım nedir bu Technopat Sosyal'e benzeme merağı? Yok Technopat Sosyal'de şu var bu ne o ne böyle şeyler sormasanız?
Bence Technopat'ı örnek almak veya göstermek gurur verici bir durum olmalı. :) Yaptığım bir şeyin aynısını yapmak isteyenleri görünce kendimle gurur duyduğum zamanlar oluyor. :sinsi:

Ben de öyle demek istedim ama burada gerçeği varken neden kopyalamaya çalışıyor bazı insanlar? Benim özel yazdığım bir script vardı birisi gitmiş bütün css'leri kodları kopyalamış resimleri değiştirmiş sitesine koymuş çok hoş bir durum değil can sıkıcı...

Bu tür konulara yardım etmemizde bir sakınca yok. Lisanslı yazılım kullanana her zaman için desteğimiz tamdır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı