Technopat Sosyal Tarayıcı Logoları

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Merhabalar, forumda yeni üyeler arasındayım. Forum böyle olsun, şöyle olsun diye bir şey söylemek haddime değil fakat bazı küçük yenilikler talebim olacaktı. Bazen denk geliyorum bir üye eğer Google Chrome Canary kullanıyorsa, profil kısmında da mesela
google chrome.png
şeklinde bir simge çıkıyor. Ben PC'de ve mobilde Microsoft Edge kullanıyorum. PC'de kullandığım İnsider sürümü ve onunda yeni logosu şu şekilde
microsoft-edge-yeni-logo-031119-1-696x464.jpg
olması gerekir. Mobilde ise forum tamamen hatalı. Mobilde Edge kullanıyorum ama yazdıktan sonra Chrome simgesini görüyorum.

Bunlar küçük ve önemsiz detaylar olabilir fakat o zaman da kullanılan tarayıcı ve işletim sistemi kısmının bir önemi kalmıyor.

Bu tarz konular var. Ama Tecnopat kategorisine, site ve sosyal için sabit geri bildirim konusu eklense iyi olur.

Küçük hataları veya eksikleri bildirmenin bir yolu var mı? Yoksa yeni konu açıp veya "Bize Ulaşın" kısmından mesaj yazıp mı bildiriliyor?
Benzer bir konu yanlış hatırlamıyorsam daha önce de açılmıştı. Bunun eklenti geliştiriciyle alakası var. Eklenti geliştiricisi de bildiğim kadarıyla pek ilgilenmiyormuş.

Sadece bu konu için değil, her türlü eksik veya hatayı bildirebileceğimiz, ortak konu veya geri bildirim yapılabilecek bir şey olsa iyi olur.

Benzer bir konu yanlış hatırlamıyorsam daha önce de açılmıştı. Bunun eklenti geliştiriciyle alakası var. Eklenti geliştiricisi de bildiğim kadarıyla pek ilgilenmiyormuş.
İlgilenmiyor ise daha çok bekleriz gibi. En azından ben beklerim. Neyse çok da önemli değil zaten.

Sadece bu konu için değil, her türlü eksik veya hatayı bildirebileceğimiz, ortak konu veya geri bildirim yapılabilecek bir şey olsa iyi olur.
Böyle bir konu açılmıştı. Kilitlenmiş. Gerçi bu XenForo 2.0 güncellemesi itibriyle oluşan hatalar ve istekler için açılmış bir konuydu. Bir de genel anlamda açılsa hiç fena olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı