Technopat Sosyal üzerinde çıkan değişik reklamlar

Deva Bulmam

Decapat
Technopat değişik reklamlar.PNG

Arkadaşlar gizli moddan Technopat Sosyal'e girince böyle garip reklamlar çıkıyor. Normal sekmede AdGuard var zaten hiç reklam çıkmıyor. Bu ne böyle şimdi? Technopat mı bu saçma reklamları koyuyor siteye?

Eki Görüntüle 1636897
Arkadaşlar gizli moddan Technopat Sosyal'e girince böyle garip reklamlar çıkıyor. Normal sekmede AdGuard var zaten hiç reklam çıkmıyor. Bu ne böyle şimdi? Technopat mı bu saçma reklamları koyuyor siteye?

AdGuard'ı gizli sekmedede çalışmasına izin vererek reklamları engelleyebilirsiniz. Ayrıca o reklamlar kişinin internet etkinliğine göre çıkıyor diye biliyorum.

Siz bilgisayarınızı bir kontrol edin bence. Yakında daha garip şeyler çıkabilir. Hadi yine baş örtülü çıkmış. İnsaflı davranmış.
Hocam bilgisayarımda Kaspersky Total Security var lisanslı. Tam tarama yaptım az önce sıkıntı çıkmadı. AdwCleaner ile de tarama yaptım o da temiz dedi.

AdGuard'ı gizli sekmedede çalışmasına izin vererek reklamları engelleyebilirsiniz. Ayrıca o reklamlar kişinin internet etkinliğine göre çıkıyor diye biliyorum.
Hocam ben valla böyle sitelere girmedim. Bilgisayar 2-3 haftalık tövbe tövbe :D Max girdiğim fitgirl sitesi zaten. Onun daha ilerisinde sitelere girmişliğim yok. Çok dikkatliyimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı