Technopat Sosyal'de 8 senede 1000 mesaj

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar :) Technopat Sosyalde 1000 mesajı geçmiş bulunmaktayım. Üye olduğumdan beri 8 yıl geçmiş. İnsan düşününce tuhaf oluyor daha önce hiç bu kadar uzun süre bir forum da veya sitede aktif üyelik kullanmamıştım. Fakat 1000 mesaj 8 seneye oranla biraz az geldi :) Yeni katılım sağlayan arkadaşlara oranla tabii ki. Herkese iyi Sosyaller.

Merhaba arkadaşlar :) Technopat Sosyalde 1000 mesajı geçmiş bulunmaktayım. Üye olduğumdan beri 8 yıl geçmiş. İnsan düşününce tuhaf oluyor daha önce hiç bu kadar uzun süre bir forum da veya sitede aktif üyelik kullanmamıştım. Fakat 1000 mesaj 8 seneye oranla biraz az geldi :) Yeni katılım sağlayan arkadaşlara oranla tabii ki. Herkese iyi Sosyaller.
Bence de baya az. Ya da ben forumda çok takılıyorum... (Benden daha fazla mesajı olan da vardır.)

Hocam hayırlı olsun. Aktif olsaydınız en az 5000 mesajınız olurdu. 8 yıl az bir süre değil. Siz buraya üye olduğunuz zaman daha kardeşim doğmamıştı :D Ben 1 senede 1000+ mesaj yaptım.

Üye olduğumdan beri 8 yıl geçmiş. İnsan düşününce tuhaf oluyor daha önce hiç bu kadar uzun süre bir forumda veya sitede aktif üyelik kullanmamıştım.
Technopat Sosyal'e (o zamanki adıyla Technopat Forum) kaydolduğumda 7. sınıftaydım, şimdi üniversitedeyim. Zaman su gibi akıp geçiyor, biz de bakakalıyoruz.

Fakat 1000 mesaj 8 seneye oranla biraz az geldi :)
Öz olduktan sonra az olsun yeterli. :)

Hocam goruyorum ki puaniniz iyi durumda. [2500] Konudaki sizden cok mesaji olan hocalarimin puani 600 bile degil... Siz puan kasmaya bakin mesaj sayisi cok da onemli degil. Ama tebrikler nihayetinde :)
  • Yoctopat
  • 0 puan
  • Zeptopat
  • 5 puan
  • Attopat
  • 10 puan
  • Femtopat
  • 25 puan
  • Picopat
  • 50 puan
  • Nanopat
  • 100 puan