Technopat Sosyal'de ceza yedikçe üzülmeyi unuttum

1 kelimeyi yanlış yazdım diye ceza yedim. Sıkıntı yok onda yerim tabii. Ama konunun başlığı RX580 ekran kartı ile ilgiliyken admin baba 570 diye değiştirdi onu anlamadım.

Bu arada ayıptır sorması bu kadar uyarıyı nasıl alabiliyorsunuz? Benim uyarılarımın yarısı yazım yanlışı ya da yazım yanlışlı cümleyi alıntılama ve sadece 24 uyarım var. Vallahi helal olsun istesem dahi bu kadar uyarı alamam.

1607374860560.png

Bana kaybetmenin ne demek olduğunu öğrettiğiniz ve buna karşılık bağışıklık kazandırdığınız için size minnettarım.
Aslında amaçlarımızdan biri de bu uyarı sistemindeki. Bu ülkedeki en büyük sorun kanunsuzluk. Bizden önce bütün forumlar üyelere el bebek, gül bebek davranıyordu, düzen yoktu, ortam kısa sürede kaosa dönüyordu. Kimse uyarı almamıştı hayatında. Biz kurallarımızı belirledik ve bundan taviz vermeden, sadece uyabilenler platformun bir parçası olsun istedik. Bu tabii ki ziyaretçi sayımızı etkiledi ama en nihayetinde sitenin bir düzeni oldu. Ve hayatında hiçbir kural ile karşılaşmamış bazı arkadaşlara da kuralların olduğunu ve uygulanabildiğini gösterdik. İşe yarıyor ve yaramasından memnunuz. Herkes memnun aslında. Siz de, biz de. Görüldüğü üzere 🙏

Aslında amaçlarımızdan biri de bu uyarı sistemindeki. Bu ülkedeki en büyük sorun kanunsuzluk. Bizden önce bütün forumlar üyelere el bebek, gül bebek davranıyordu, düzen yoktu, ortam kısa sürede kaosa dönüyordu. Kimse uyarı almamıştı hayatında. Biz kurallarımızı belirledik ve bundan taviz vermeden, sadece uyabilenler platformun bir parçası olsun istedik. Bu tabii ki ziyaretçi sayımızı etkiledi ama en nihayetinde sitenin bir düzeni oldu. Ve hayatında hiçbir kural ile karşılaşmamış bazı arkadaşlara da kuralların olduğunu ve uygulanabildiğini gösterdik. İşe yarıyor ve yaramasından memnunuz. Herkes memnun aslında. Siz de, biz de. Görüldüğü üzere 🙏
Bu konuda sevindim. Dediğiniz gibi bizim insanımız kurallara alışık değil. Bir saatlik uyarı alınca da insan ister istemez soğuyor ve bırakıyor. İrade gücüne sahip olanlar da forumda kalmaya devam ediyor. Bana göre bu biraz eleme sistemi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı