Technopat Sosyal'de konu açarken birileri etiketlenebilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Merhabalar,
Son günlerde Technopat'ta haber konuları açıyorum, biliyorsunuz. O konulardan haberdar etmek için birkaç kişiyi konuya etiketleyebiliyor muyum? Etiketlemeden önce sormak istedim.

Örneğin, @x, @x1, @x2, @x3, şeklinde. Sorun oluşturur mu?

Merhaba,

Açtığınız konularda istediğiniz herkesi etiketleyebilirsiniz. Yine de konudan bağımsız olduğu için mesaj olarak göndermeniz daha iyi olabilir.
Merhabalar,
Sürprizbozanın içinde etiketler şeklinde belirtirsem sanırım sorun olmaz, değil mi?

Dilediğiniz şekilde etiketlemekte özgürsünüz. Konunuz size ait. Mesajı düzenleyip etiketledikten sonra etiketi silseniz bile bildirim kaldığı için öyle de yapabilirsiniz. Sürprizbozanda olduğunda daha az dikkat dağıtabilir. :)

Anlıyorum, teşekkür ederim. Etiketi öyle yaparım, düzenlense de sorun değil. Maksat bildirim gitsin, haberlerim birçok kişiye ulaşsın. Rahatsız olan olursa da onları etiketlemem. Tekrardan teşekkürler, sağ olun.

Anlıyorum, teşekkür ederim. Etiketi öyle yaparım, düzenlense de sorun değil. Maksat bildirim gitsin, haberlerim birçok kişiye ulaşsın. Rahatsız olan olursa da onları etiketlemem. Tekrardan teşekkürler, sağ olun.
Birçok kişiye ulaşmak adına konuda çok fazla kişiyi etiketlemekse amacınız, bunu yapmamanız en doğrusu. Bildirim sistemiyle insanları rahatsız etmiş olursunuz ve bu hoş bir davranış değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı