Technopat Sosyal'de sık görülen üye tipleri

''Arkadaşımın hesabıydı, benim bilgisayarımdan giriş yaptığı için öyle oldu.'' vs. gibi bahanelerle aksini iddia etmeye çalışır.
Bende cidden o sorun oldu. Arkadaşımın hesabı kabul edilmiyordu, benden rica etti. Sonra da cezayı yedik haklı bir şekilde.

Bir de bir konuda bir şey bilmemesine rağmen bilgiliymiş gibi konuşanlar var.

İşe yaramasını beklemiyorum, genelde de yaramıyor evet. Forum adına katkıda bulunmak gibi bir amacım da yoktu zaten bu konuyu açarken. Ama bazen bu tarz gömme konuları iş yapıyor. Bahsettiğim tip üyelerde biraz düzelme oluyor en azından kendilerinin gömüldüklerini görünce.

1. Konuyu açan kişi için daha emin bir cevap vermiş olunuyor bence.

2. Komik bir şeye "Hahaha" ya da beğenmek yerine sinirli mi atayım farklı olmak için?

Herkesin ruh hali farklıdır hocam. Yalakalık yapmak bence çok gereksiz, eline ne geçiyor yani?

1. Konuyu açan kişi için daha emin bir cevap vermiş olunuyor bence.

Konu sahibinin zihinsel bir sıkıntısı yoksa tek cevap yeterli. Aynı cevapları spam'lemeye gerek yok. Ayrıca kural 6'ya göre bunu yapmak da yasak zaten.

2. Komik bir şeye "Hahaha" ya da beğenmek yerine sinirli mi atayım farklı olmak için?

Onu kastetmiyorum. Mesajım gayet açık değil mi? Kendisi farklı ifade atası olsa bile sürü psikolojisine kapılıyor, en çok kullanılmış ifadeyi atıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…