Technopat Sosyal'den yapmasını istediklerim

Siz yazdıklarıma katılıyor musunuz?

• Evet katılıyorum

• Hayır katılmıyorum

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Konuyu nereye açacağımı bilemedim inşallah doğru yere açmışımdır :)
benim hiçbir emeğimin olmadığı bir yere karışamam bunlar sadece benim düşündüklerim aşağıya (bana göre) yanlış veya eksik yapılan şeyleri yazdım.

1. Doğru yazma kuralı: Bazen sonuna nokta katmayı unutabiliyoruz veya klavye yanlış tuşa basıyor. Kelime yanlış oluyor. Böyle şeylerin göz ardı edilmesi lazım. 2 kere nokta yüzünden ban yedim ban süreleri fazla değil ama küçük şeyler için ban yemek can sıkıyor.

2. Bu biraz büyük bir istek bence forumu konu dışı diye ayrı bir bölüm getirilmeli. Konu açma kısmı olarak değil 1 tane normal olmalı. Bir de konu dışı diye bir yer olmalı. Benim görüşüm çünkü bir kısım normal hikaye can sıkıntısı vs diye konu görmek istemiyor. Bazı kişilerde buranın genel bir forum olduğunu ve her türlü konu açılabileceğini söylüyor.
Benim görüşlerim bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de üyelerden yapmalarını istediklerim:
  1. Sosyal kurallarına uymaları, özellikle birden fazla cümleyi tek cümle gibi yazmamaları ve doğru kategoriye konu açmaları :)

Senin isteklerine gelirsek, ikisi de zaten mevcut.

1. Düzelt butonu cümle sonuna nokta koyulmamışsa koyuyor fakat birden fazla cümleyi tek cümle gibi yazarsanız sadece en sona bir tane koyar. Cümleleri sizin ayırmanız ve her şeyi yapay zekadan beklememeniz gerekiyor.
  2. Yöneticiler bunu sizden önce düşünmüş olsa gerek zaten öyle bir bölüm mevcut:

Benim de üyelerden yapmalarını istediklerim:
  1. Sosyal kurallarına uymaları, özellikle birden fazla cümleyi tek cümle gibi yazmamaları ve doğru kategoriye konu açmaları :)

Senin isteklerine gelirsek, ikisi de zaten mevcut.

1. Düzelt butonu cümle sonuna nokta koyulmamışsa koyuyor fakat birden fazla cümleyi tek cümle gibi yazarsanız sadece en sona bir tane koyar. Cümleleri sizin ayırmanız ve her şeyi yapay zekadan beklememeniz gerekiyor.
  2. Yöneticiler bunu sizden önce düşünmüş olsa gerek zaten öyle bir bölüm mevcut:

Normal konular için ayrı, Konu Dışı konular için ayrı Sosyal sayfası istiyor sanırsam.

Evet özellikle link atarken sorun oluyor.

Böyle hataları tespit ettiğinizde geri bildirim gönderin. Geri bildirimleriniz sayesinde hatalar tespit edilip düzeltme aracı daha iyi hale getirilmeye çalışılıyor.
Mesela bahsettiğiniz hatanın geri bildirimi yapılmıştı. Şu an beklemede.

Normal konular için ayrı, Konu Dışı konular için ayrı Sosyal sayfası istiyor sanırsam.

Kategoriler zaten uygun başlıklar altında ayrılmış bir de Konu Dışı için neden ayrıyeten özel bir bölüm oluşturulsun ki? Konu Dışı bölümüne bakmak istemeyen açılan konuları göz ardı eder bu kadar basit.

Geri
Yukarı