Technopat Sosyal'e güncelleme ya da herhangi bir yenilik gelecek mi?

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
Tüm yönetim ekibine hayırlı günler diliyorum ve sorum şu Technopat Sosyal sitesine yakınca güncelleme planlanıyor mu? Yenilik gibi vs. örnek yeni özellik ya da arayüz değişmesi tasarım değişmesi gibi?

Evet, XenForo 2.2 sürümünü arka planda test etmeye başladık ve çıktığı gün geçebiliriz yeni sürüme.

XenForo 2.2 özelliklerini burada bulabilirsiniz:

Sürekli geliştirme ve iyileştirmeler yapılıyor sadece kullanıcılar fark etmiyor. Sizin sorduğunuz direkt olarak arayüz sanırım. Bu konu hakkında en ufak bir bilgim yok.

Evet, XenForo 2.2 sürümünü arka planda test etmeye başladık ve çıktığı gün geçebiliriz yeni sürüme.

XenForo 2.2 özelliklerini burada bulabilirsiniz:

Tasarım olarak resimlerde pek fark görmedim hocam sanırım yazı tipi değişecek sadece.

Sürekli geliştirme ve iyileştirmeler yapılıyor sadece kullanıcılar fark etmiyor. Sizin sorduğunuz direkt olarak arayüz sanırım. Bu konu hakkında en ufak bir bilgim yok.

Tasarım ya da yeni bir özellik fark etmez hocam yenilik olsun yeter.

Bence güzel optimize edilmiş bir mobil uygulaması olsa tadından yenmez. Mobilde tarayıcı bazen sıkıntı çıkarabiliyor.

Süper olur bende iPhone Safari'den sorun yaşıyorum.

Edit:

Yeni fark ettim yeni özelliklerde geliyor sanırım sayfa gibi şeyler var.

Screenshot 2020-07-31 at 12.52.40.png
Screenshot 2020-07-31 at 13.02.24.png

Technopat sade ve güzel, üyeler de bunu seviyor zaten.

Bence güzel optimize edilmiş bir mobil uygulaması olsa tadından yenmez. Mobilde tarayıcı bazen sıkıntı çıkarabiliyor.
PWA'ya geçeceğiz. 2.2 mobil için daha iyi olacak. Mağazadaki uygulamayı da güncelleyeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı